Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εντυπωσιακή ψηλή κοπέλα, φόραγε μια γούνα και ένα μίνι φουστάνι αρκετά καυλα θα έλεγα.  Θα την έκανα χωρίς υπερβολή  στα 1.80 ανάστημα , ενώ για την ηλικία της γύρω στα 30, με δυστυχώς αρκετά μέτρια εμφάνιση , μεγάλη μύτη, μακρόστενο πρόσωπό αλλά με ωραία μάτια. Με ξάπλωσε στο κρεβάτι ενώ έκανε ένα εντυπωσιακό στριπτίζ, σώμα απλά μοντελε, λεπτό, με έναν ποπο καρδιά και φυσικά στήθη 2.5 με 3αρακια με μεγάλες θηλές. Της αρέσει να έχει το πάνω χέρι, με γδυνει και αρχίσει με την γλώσσα της να κατεβαίνει και να κατεβαίνει... πολύ καλό στοματικό με πολύ σάλιο και ρούφηγμα και η τύπισσα εκεί στα τέσσερα να γλύφει και να γλύφει και εγώ να ξερογλειφομαι. Δυστυχώς όμως με το φιλί δεν το έχει δεν γουστάρει μόνο κάτι πεταχτά μου δίνει και γενικά φάση για αγαπουληδες, ρομάντζο, και ηλιοβασιλέματα αλλού. Την έστησα στα 4 και εκεί είπα τον Δεσπότη Παναγιώτη, έχασα την πνευματική μου διαύγεια Σπασίκλας . Υγραινεται και γουστάρει πήδημα, την σήκωσα από το κρεβάτι και την έστησα στον τοίχο, στην πόρτα,  πολύ πήδημα και χωρίς διαμαρτυρίες.
Γενικά πέρασα αρκετά καλά από μια έμπειρη επαγγελματία με μέτριο πρόσωπο για τα δεδομένα μου, δυστυχώς με πεταχτά φιλιά αλλά σώμα σωματαρα.
 
Χρόνια Πολλά με υγεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.581
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, kwstasxat και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2019
Καλή περιγραφή όπως πάντα. Καλή χρονιά τύπε!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1