Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάει πολύς καιρός που είχα να γράψω κριτική για κοπέλα, κι αυτό γιατί οι περισσότερες συναντήσεις που είχα κάνει δεν είχαν κάτι το αξιομνημόνευτο ή κάτι το πολύ κακό για να αξίζει να ασχοληθώ.
Στην προσπάθεια μου μια μέρα να βρω call girl πριν μερικές εβδομάδες, έφαγα άκυρο από πολλές που είχα στο μυαλό μου καθώς το αποφάσισα τελευταία στιγμή. Μετά από αρκετή ώρα ψαξίματος κατέληξα στην Viktoria χωρίς να έχω δει καμία από τις κριτικές στα άλλα προφίλ, αποφάσισα να κάνω το κασκαντεριλίκι και για καλή μου τύχη έκανα τρομερή επιλογή!

Αφού μετά τη συνάντηση αναρωτιόμουν, πως γίνεται ρε παιδιά να μην έχει κριτικές η γυναίκα αυτή;
Στα της εμφάνισης, ότι βλέπετε από τις φωτογραφίες αυτό θα πάρετε χωρίς τη γνωστή λάμψη των φωτογραφιών. Πρόσωπο κλασσικό Ουκρανικό με μεγάλα χείλια (όπως μ'αρέσει), ψηλή γυναίκα και σώμα εξαιρετικό. Βυζιά πειραγμένα 4άρια πολύ καλά.

Στα του αγώνα κινείται σε καθαρά pse καταστάσεις και προσφέρεται για έντονες καταστάσεις. Εάν ψάχνετε αγαπούλες και τα λοιπά δεν θα περάσετε καλά. Μου άρεσε τόσο πολύ που κανόνισα σύντομα και δεύτερη συνάντηση όταν ήταν ακόμα εδώ και πέρασα ακόμα καλύτερα! Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες της συνάντησης αλλά κρατήστε αυτό: αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της, έχει διάθεση, είναι επαγγελματίας, σε όλα φοβερή.

Όσο για το γραφείο η συμπεριφορά εξαιρετική όπως πάντα.
Μια παρατήρηση μόνο που έχουν κάνει αρκετοί: Αλλάξτε ρε παιδιά αυτό το ξενοδοχείο για τα incall. Είναι κρίμα δηλαδή.
Αυτά από μένα. Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία πάνω απ' όλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
254
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Athens, Bartender 74, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2019
Είναι δυνατόιν να έχουν κανει τοσοι και τοσοι παραπονα για το ξενοδοχειο αχουρι και αυτοι ακομα να συνεχιζουν να τις βαζουν εκει ?
26 Δεκεμβρίου, 2019
Ειναι τοσο πατομουνο οσο δειχνει οντως ?
27 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε είναι.
04 Ιουνίου, 2021
απο φιλια τι λεει αδερφε??
04 Ιουνίου, 2021
Εγω πάντως πήρα πέρυσι,δεν τρελάθηκα.καλο παιδί δουλευταρου αλλά σκληρό πρόσωπο και μεγαλοσωμη ψηλή για τα γούστα μου.σε αυτούς που αρέσουν βέβαια αυτά τα κορμιά είναι ταμαμ
05 Ιουνίου, 2021
το τσιμπουκι της πώς ειναι φιλε ??
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6