Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 16973
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τόσες διθυραμβικές κριτικές είπα να δοκιμάσω και εγώ τη Nika.

Μετά από την πραγματικά άψογη συνεννόηση με το γραφείο κλείνω το ραντεβού στο ξενοδοχείο της κοπέλας.
Από κοντά είναι πολύ πιο όμορφη με άψογο σώμα και πολύ ωραίο πρόσωπο.

Το σιλικονάτο στήθος με χαλάει λίγο άλλα οκ λεπτομέρειες.

Πίπα πραγματικά απίστευτη : αργή, υγρή με περιποίηση της γύρω περιοχής, τέλειο τσιμπούκι, απίστευτη τεχνική.

Στο σεξ είναι το κάτι άλλο, αρκετά αληθοφανείς κραυγούλες και μουρμουρητά ηδονής που σου δίνει την εντύπωση πως το ζει. Είναι και αρκετά ευλύγιστη με αποτέλεσμα να δοκιμάσω αρκετές στάσεις χωρίς να κωλώνει πουθενά. Περνάς άνετα από GFE σε PSE ρυθμούς με την Nika να ακολουθεί, χωρίς μα και μου, και πολύ συχνά να σου δίνει με διακριτικό τρόπο το tempo που και αυτή γουστάρει να της τον καρφώνεις.

Γενικά είναι πάρα πολύ περιποιητική στο σεξ, δεν βιάζεται και δεν τρώει χρόνο, πολύ τίμιο και σωστό cg.

Αρκετές θα πρέπει να πάρουν μαθήματα από τη Nika για το πώς πρέπει να κάνεις αυτή τη δουλεία ώστε ο πελάτης να φεύγει πλήρως ικανοποιημένος χωρίς να κλαίει τα χρήματα που έδωσε.

Επίσης η κοπέλα φαίνεται ότι έχει γράψει αρκετά χιλιόμετρα και ξέρει να διαβάζει τον πελάτη.

Για να το κάνει αυτό περνάει αρκετά γρήγορά από διάφορους ρόλους και τσεκάρει αντιδράσεις. Πχ όταν μπήκα μέσα μου μιλούσε με γατίσια φωνή, και όταν είδε ότι δεν γούσταρα μου το γύριζε στο πιο αυταρχικό. Της είπα ορθά κοφτά να κόψει τους ρόλους και να είναι όσο το δυνατόν πιο πολύ ο εαυτός της, γιατί σε εμένα αυτού του είδους τα role plays δεν μου κάνουν κάτι.

Συμμορφώθηκε αμέσως και πέρασα μια ώρα καταπληκτικά.

Αυτά, να περνάτε καλά και καλές γιορτές σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
756
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IvanTheGreat, chris1955, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού