Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Call-Girls 8386
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μπέλλα εμφανισιακά είναι αυτό που μου αρέσει. Μέση δαχτυλίδι, κατηγορία 48-53 κιλά. Κωλαράκι φοβερό, βυζί συλικονάτο.

Τατουαζάρα όντως στη μέση χαμηλά, θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους. Χαμογελαστή, κατευθείαν φιλί στο στόμα. Μπάνιο, με πάει στο κρεβάτι και με ξεκινάει στην πίπα.

Μπορεί να φταίω εγώ αλλά η πίπα της δεν είναι για Όσκαρ όπως λένε οι περισσότεροι. Μην παρεξηγηθώ, κάνει καλή πίπα αλλά δε θα μου μείνει αξέχαστη. Με καύλωσε αμέσως, τον ρούφαγε ακούραστα. Εγώ όρθιος, αυτή πρώτα γονατιστή στο πάτωμα και μετά καθιστή στο κρεβάτι. Την σταμάτησα για να φορέσω προφυλακτικό, αλλιώς θα συνέχιζε!!

Σεξ; Μάλλον προτιμά το GFE. Όποτε το παράκανα με χτυπήματα στον κώλο ή ταχύτητα, μου ζητούσε όπως θα σου ζητούσε και η κοπέλα σου να πάω πιο ήρεμα. Με νάζι δηλαδή και παρακαλετό. Γούσταρα.

Φιλιά στο στόμα απλόχερα.

Ποικιλία στάσεων και πραγματικά φοβερή θέα ο κώλος της στα τέσσερα. Όλα τα λεφτά.

Μετά από αρκετό ξύλο που έδωσα, έχυσα στα μεγάλα της βυζιά.

Μπάνιο, αν μιλάς αργά ελληνικά τα πιάνει όλα, μιλήσαμε λίγο και στο τέλος της ζήτησα μασάζ και μου έκανε.

Παιδιά αν σας αρέσει η κατηγορία 48-53 κιλών με κωλάρα, τατουάζ, η κοπέλα είναι ΕΓΓΥΗΣΗ. Αν προτιμάτε νταρντάνα, όχι. Παραείναι αδύνατη. Αν θα την ξαναέβλεπα; Σίγουρα, αλλά από το νέο έτος. Τώρα για 10-20 μέρες λέω να αποσυρθώ και καθώς είναι διακοπές να κάνω σεξ με κανένα φακ μπάντι ή καμιά καινούρια που θα γνωρίσω... η Μπέλλα πάντως ήταν ο καλύτερος τρόπος να ξεκινήσει η εβδομάδα μου χτες, Δευτεριάτικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2019
Στα θετικά, ξέχασα να προσθέσω ότι μιλάει καλά ελληνικά αν και σπαστά, κάνει μαθήματα μου είπε, λατρεύει την Ελλάδα, έχει δουλέψει και κάποια χρόνια σε πρακτορείο ταξιδιών.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1