Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από αρκετό searching στο διαδίκτυο και αναζητώντας ένα teen πουτανακι και αφού από τις ανεξάρτητες δεν είδα κάτι που να αξίζει και επειδή έφαγα ξανά άκυρο από το γραφείο για την Ζηνα.. (που θα πάει.. Θα την πετύχω διαθέσιμη κάποια στιγμή) έπεσε το μάτι μου στην Ροζαλια..
Η Ροζαλια είναι ένα πετιτ κοντοπουτανο στα όρια του skinny με δυνατότητες.. Αφού ενημερώθηκα σχετικώς με το γραφείο μετά από καμιά ώρα χτυπάει την πόρτα του γνωστού ξενοδοχείου.. Ένα καυλωτικο φορεματάκι ωραία τακούνια.. Γενικά μία τσουλε εμφάνιση.. Ότι ακριβώς περιμένεις από.. Στα του αγώνα πιπα βαθιά σε κοιτάει στα μάτια.. Περιποίηση σε όλη την περιοχή..ίσως λίγο βιαστική σε μερικά σημεία.. Αλλά γενικά φαίνεται ότι το κάνει και το ζει.. Δεν πήρα κωλαρακι δεν το δίνει δυστυχώς αλλά επιφυλάσσομαι γιατί στο μέλλον παίζει να το δώσει απλόχερα.. Αρκετές εναλλαγές στο σεξ γουστάρει και λίγο αγριαδες.. Τελείωμα στο στοματάκι της..που έδειξε να γουστάρει.. Νομίζω αυτό που θα απογειωνε την φάση θα ήταν μερικά sextoys και ίσως μερικά roleplay (slutty stepdaughter) δεν ξέρω αν κάνει η συγκεκριμένη.. Δεν ξέρω αν τα δέχεται το γραφείο και πόσα χρεώνει.. Αλλά πιστεύω ότι το κατέχει το σπορ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Johnny Cash
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
164
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Gingos, Snadier και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού