Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους τους συναθλητές. Ανεβάζω αυτήν την κριτική καθώς συνάντησα την κοπέλα και πριν και αφού έφυγε από το πρακτορείο (δεν έχει όμως δική της καρτέλα). Δεν γνωρίζω αν είναι ακόμα ενεργή αλλά σε περίπτωση που είναι ή θα είναι στο μέλλον ελπίζω να βοηθήσει κάποιον να την προτιμήσει. Γιατί ναι κύριοι, η κοπέλα είναι άξια προτίμησης. Θα μιλήσω για την πρώτη φορά (η οποία καλύπτει και την δεύτερη πάνω κάτω). Έφτασε στην ώρα της και οι αμφιβολίες που είχα για το πρόσωπο της κατάλαβα κατευθείαν ότι δεν είχαν λόγο ύπαρξης. Όχι τίποτα τρομερό αλλά εμένα μια χαρά ελκυστικό μου φάνηκε και είχε πολύ ωραίες εκφράσεις. Το ατού της όμως είναι το σώμα της και κυρίως τα μεγάλα φυσικά (!) βυζιά της. Αφού την εξερεύνησα λίγο πρώτα με φιλιά (στα οποία ήταν περισσότερο από πρόθυμη και με σχόλια από μέρους της), πήγε για μπάνιο και μετά από 2-3 λεπτά ήρθε στο δωμάτιο εντελώς γυμνή. Όλα πάνω της στην εντέλεια και έτσι όπως μου αρέσουν (όχι κόκκαλο δηλαδή). Επειδή όμως είμαι λάτρης του μεγάλου στήθους, έπεσα με τα μούτρα. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή (χωρίς τόσο χέρι, χωρίς να είναι ατσούμπαλη) και με άναψαν ακόμα πιο πολύ οι ματιές της. Θεωρώ ότι στο σεξ είχαμε και χημεία και θα αναφέρω συνοπτικά ότι στα 4 ήταν τρομερή αλλά η καλύτερη για μένα στάση ήταν cowgirl με το στήθος να ανεβοκατεβαίνει. Υπήρξαν 2 γύροι και ο ένας ήταν καλύτερος από τον άλλον. Στο ενδιάμεσο κάναμε μαζί μπάνιο και μιλήσαμε λίγο για άσχετα πράγματα. Μέχρι και εκεί (που δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία) μ'άρεσε. Μου άφησε γενικά πολύ ωραία "γεύση¨ και με κάλυψε για τον αρκετό καιρό που έκανα να ξαναπάω με κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thodorio, heartbeat, makhswrx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2019
δουλευει σαν ανεξάρτητη τώρα?
22 Δεκεμβρίου, 2019
σε τελευατια κριτικη για την MILF Νάντια γράφτηκε ότι κάνουνε duo που το κανονίζει η Νάντια
26 Ιουνίου, 2020
Τιμή φίλε?
28 Ιουνίου, 2020
τηλεφωνο παιδια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4