Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκινάω με αντικειμενική κριτική και θα κράξω αργότερα...

Προσωπο=μέτριο καμία σχέση με τις φωτο
Σωμα=ψηλή
Βυζια=μικρά
Κωλος=φλατ με χαλαρότητα
Ποδια=μακριά,αγυμναστα
Δερμα=χαλαρο ,στα όρια κυτταρίτιδας και ραγαδων


Υπηρεσίες
Φιλι=Ναι
Πιπα=Μόνο το κεφαλάκι και χωρίς ουσία..
Σεξ=μηχανικό,διεκπεραίωτικο...

Πάμε τώρα να πούμε και δύο λόγια για την κοπελα και τους συναγωνιστές..
Όσοι την επισκεφτήκατε και την αχθιασατε, θα πρέπει να βάλετε και ένα μέτρο συγκρίσης για να ξέρουν οι υπόλοιποι τι θεωρείτε μουναρα και κοριτσάρα και τσολιά...
Νομίζω ότι αυτή η πόλη δεν ξέρει να γαμαει μουναρες..
Αν αυτή ήτανε θεογκομενα ,εγώ είμαι πατερ-γκομενιος...
Με λίγα λόγια η κοπέλα είναι μέτρια, με πολύ μέτριο σώμα και στο σεξ όχι κάτι που θα θυμάσαι..το πρόσωπο είναι κάτω του μετρίου καμία σχέση με τις φωτο .Η πίπα της χάλια...ήρθε με μαλλιά καθόλου περιποιημένα, αναπνοή μύριζε,το μουνι μύριζε...πάω στοίχημα στο χωριό της είναι σίγουρα το καγκουρακι της παρέας..Δεν ξερει να φιλάει και ήτανε σίγουρα κουρασμένη...το μόνο θετικό πάνω της η διάθεση που κι αυτή χάνεται μόλις την ξαπλώσεις.
Συμβουλή προς στους μύστες..Μια φορά παρ τε ένα θέομουνο cg ,πληρώστε το αδρά για να έχετε μέτρο συγκρίσης...οι κριτικές που την εχθιαζουν είναι ανακριβείς και είναι και υποκειμενικές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jimiadis
Μέγας
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.200
Πόντοι:
3.820
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Professoras και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2019
Φιλε jimiadi οπως ειπες και εσυ η ομορφια ειναι υποκειμενικη ετσι και αλλιως το ξαναγραψα οτι οι φωτο δεν δειχνουν καμια μουναρα αλλα ουτε απο κοντα ειναι "θεομουνο".σε εμενα τουλαχιστον ηταν περιποιημενη στην τριχα.απο εκει και περα η αποδοση της ηταν αψογη αλλα αφου κουραστηκε ας σταματησει οποτε καλα κανεις και την κραζεις.εγω θα σε ρωτησω οτι αφου δεν σου αρεσε η πρωτη εικονα γτ εκατσες?εισαι αρκετα παλιος για να μην την πατας σε τετοιες καταστασεις.δεν το λεω ειρωνικα ουτε προκειται να μαλωσω με κανεναν στο φορουμ καθως θεωρω οτι ολοι η εστω οι περισσοτεροι θελουμε το ιδιο πραγμα.ωραιες κοπελες/αψογες υπηρεσιες και αν συνδυαζονται και τα 2 ακομα καλυτερα...
review reaction 1 hornyasfuck
18 Δεκεμβρίου, 2019
Ξέρεις κανένα θεόμουνο cg στη Θεσσαλονίκη να το πάρουμε;Χμμμ;
review reaction 3 hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσενα θα σου τα πω οταν με αφήσεις να σε παρω τηλεφωνο να πάμε για καφέ...
review reaction 3 hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μη νομίζεις και μπανακι την έβαλα να κάνει και βουρτισματακι τα δοντακια...Η διάθεση ήτανε καλή και πέρασα με άριστα το 10 άιντε επιεικώς 7...Επίσης πάντα σπιτι τις παίρνω..απλά παρέθεσα το όριο της μουναρας...Δεν χαλαστηκα και ιδιαίτερα, η κριτική απλά ήτανε για να ξέρει τι θα αντιμετωπίσει κάποιος ως προς την εμφάνιση...οι υπηρεσίες πάνω κάτω ήταν ίδιες με τις υπόλοιπες...
review reaction 1 hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομιζω συμφωνουμε οτι δεν ειναι μουναρα απλα λογω υψους χτυπαει στο ματι...τελοσπαντων επειδη οι τελευταίες της κριτικες ειναι ολες μετριοτατες καλο ειναι το γραφειο να την σταματήσει
review reaction 1 hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2019
Συναγωνιστή Jimiadi....
Όταν λές το μουνί της μύριζε...αφήνεις να εννοηθεί ότι η κοπέλα έχει θέματα με την καθαριότητα??
Γιατί στην περίπτωση μου ήταν πεντακάθαρη χωρίς ύποπτες οσμές που παραπέμπουν σε έλλειψη βασικης υγιεινής...
Θα συμφωνήσω στην εμφάνιση του προσώπου, άλλωστε το επισήμανα και στην κριτική μου.
Τώρα όσον αφορά το σώμα ... 185 φεύγα με σωστές αναλογίες άκρων σε σχέση με το κορμό...το ορίζεις ως "τσολιά"...
Είδες περιτά κιλά?? Είδες αναλογίες αλλόκοτες??
Για τις υπηρεσίες...και αυτο υπάγεται στην σφαιρα του υποκειμενικού βέβαια...αλλά εδώ λιγο την προσοχή μας...με τον τρόπο σου διχνεις και ζητάς αυτο που θέλεις...εαν δεν περάσεις το μύνημα μην περιμένεις να καταλάβει τα γούστα σου...ειναι δούνε και λαβήν η φάση.
Και επειδη εμείς οι υπόλοιπη δεν ξέρουμε να γαμάμε μουνάρες...και επειδη εσυ ο ίδιος δήλωσες ότι πρέπει να οριζουμε το πρότυπο βάση του οποίου κρινουμε μια CG...καλήσε νομίζω να μας ορισεις το μέτρο για να μάθουμε και εμείς...

Αλλά στην τελική επιβεβαιωνεται ο κανονας...ότι έχει γράψει χιλιομετρα...στην πορεια καιγεται...
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6