Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως έχει πει και άλλος συναγωνιστής, τρία της λές πέντε καταλαβαίνει, και αυτό επιδή είναι σωστή επαγγελματίας σε αντίθεση με άλλες που βαριούνται και σκέφτονται μόνο να τα πάρουν.

Στις αγγελίες έχει βάλει μόνο φώτο σώματος οι οποίες είναι αληθηνές. Πρόσωπο βλέπεις μόνο από κοντά, και είναι μιά χαρά σε σχέση με άλλες που έχω δει και μου κοπήκαν τα πόδια. 'Εχει και υπέροχο λευκό δέρμα που είναι η αδυναμία μου.

Πολύ καλη στις συννενοήσεις πριν το ραντεβού, ευχάριστη και κοινονική την ώρα του ραντεβού. Ο χώρος και η ίδια πεντακάθαρη, καθαρές πετσέτες για τον πελάτη και άλλες μικρές λεπτομέριες όπως το ντύσιμο της και άλλα, που δείχνουν επαγγελματισμό και μεράκι.

Τίμιο ραντεβού σε αυτες τις δύσκολες εποχές, και η Μάγια μαστόρισσα στις υπηρεσίες που προσφέρει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, livermak, varieme και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2019
φιλε μ καλημερα μηπως θα μπορουσες να μου δωσεις το τηλ της? γιατι εχω ενα αλλα δειχνει κλειστο μαλλον το εχει αλλαξειΧμμμ;
03 Ιανουαρίου, 2020
Καλησπέρα και καλή χρονιά...
Όντως το τηλ. που έχει στο προφίλ της είναι πάντα κλειστόΧμμμ;. Έχουμε κανένα άλλο νούμερο??? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
03 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το τηλεφωνο ισχυει. ειναι βουλγαρια . Μολις μαζεψει χρημα το παει εκει. οπου ναναι θα ερθει
22 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κλσπερα συναγωνιστή μηπως ξέρεις αν η μαγια δουλεύει ακομα ?? Ειδα μια καινπυργια αγγελεια της αλλα λεει το κιν είναι κλειστό αν ξέρεις τπτα απάντησε μου ευχαριστώ εκ των προτέρων
23 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κλσπερα φιλαράκι αν μπορείς πες μ αν ξερεις κατι τιν παίρνω κ ειναι κλειστό αλλα έβαλε καινούργια αγγελεια 20 Του μήνα αν ξέρεις πάντησε μ Ευχαριστώ εκ των προτέρων κλη χρονιά να έχεις συναγωνιστή
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5