Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο φωτογράφος γατόνι ,από τις φωτό μόνο η 4η προφίλ την δείχνη αφαιρώντας λάμψη [αλλά μιλάμε για πολλή λάμψη].Διαβάζωντας τις πληροφορίες στο σάιτ για την Ρουσλάνα βλέπω ότι μιλάη και Γαλλικά,τηλ στο γραφείο όπου η ευγενέστατη τηλεφωνήτρια μου εξηγεί ότι είναι τοπ δούλευε στην Γαλλία και τα 140 γιούργια την αδικούν ,είναι για πολλά παραπάνω ,λες σκέφτομαι να έχει γίνη κάποια ανταλλαγή μεταξύ ευροπαικών γραφείων? ας την δουμε.Καταφτάνη λοιπόν σπίτι μου και πρώτη εντύπωση απλά δεν είναι 25 ή μάλλον ήταν πριν το τελαυταίο εύρωπαικο κύπελλο[ενταξει μπηκα στο νοημα],πεταχτό φιλάκι κατά την είσοδο και κουβεντούλα όπου μου εξηγεί ότι είναι από Μοσχα και έχει δουλέξη σαν μοντέλο στο Παρίσι,κυρίως,αλλά και Μιλάνο,Αμστερνταμ ..και αλλού[παπάργια μάντορλες] και ήρθε στην Αθήνα γιατί δεν την ήξερε και για εμπειρίες[πάλι παπάργια μάντορλες],ε αρχίζω τότε και εγώ να μιλάω Γαλλικά και της εξηγώ ότι η διαδρομή Παρίσι αθήνα για μένα είναι όπως το Λουτράκι Κόρινθος μένω αρκετούς μήνες εκεί για δουλειές, που βρίσκεται το διαμερισμά μου στο Παρισι και ότι εκεί τα έσκορτ εκτός ότι είναι μουνάρες παίρνουν 300+ χωρίς το ταξί και τα εξτρά ,το βούλωσε την έγδυσα, το βιζί 3η σηλικόνη της έριξα ένα μανίκι ο κώλος ποίημα αλλά δεν μου τον έδωσε γιατί πονούσε [αντε και..]αν και το κολοδάκτυλο ,έμπαινε άνετα ,τελείωσα στο στόμα της έκανε ένα 20λεπτα στο μπάνιο και ευγενικά την ξαπόστειλα λέγοντας ότι εμείς οι έλληνες δεν είμαστε σαν τους Γάλλους και όταν πηδάμε δεν αστειευόμαστε και δεν θέλουμε να ακούμε μαλακίες .Δώστε καλύτερα τα λεφτά σας σε ένα κοριτάακι της ρωσικής στέπας και όχι σε ψωνισμένα μοντέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.921
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2019
Μάλλον την ψώνισε αυτή μετά το ξεπάτωμα των 2 πρώτων ημερών.
15 Δεκεμβρίου, 2019
οντως μοντελε εμφανιση φαινεται, οποτε αν ηταν ενταξει με πρωκτικο κλπ οντως θα δουλευε γαλλια και όχι εδώ. λαηκ θα πατουσα ετσι και αλλιως μονο από τον τιτλο, αυτην την φραση την λεγαμε μικρα παιδια πριν 35 χρονια.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2