Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΒΡΟΧΕΡΗ ΝΥΧΤΑ γεματη υγρασια και κρυο αλλα παρολαυτα οι ορεξεις παντα στο κατακορυφο...Ας παρουμε τα πραγματα απο τη αρχη... Μολις ειδα οτι αυτος ο 2μετρος τσολιας απο τα ανακτορα των αθηνων( ετσι που ειπε οτι ηταν εκει) ηρθε στο χωριο μας λεω δε παιζει να χασω τετοια ευκαιρια... Περνω τηλ για καλη μου τυχη ηταν η ANGIE στη γραμμη παντα προθυμη να σου πει την αληθεια ... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ειναι οπως τη βλεπεις κανω λοιπον κρατηση θα ερχοταν την επομενη μερα ουτε εργο σε πρεμιερα δε περιμενα τοσο... Ηρθε η ωρα και η μερα λοιπον και ανεβαινω στολισμενος και παρφουμαρισμενος στο γνωστο ξενοδοχειο το σχετικα καλυτερο απο το αλλο.... Ενα χτυποκαρδι το ειχα για το τι θα αντικρισω μιας και οταν ειναι η αλλη 2 μετρα με το τακουνι ακομα και το `1.85 νιωθεις καπως .. Ανοιγει λοιπον η πορτα μπαινω μεσα και τι να δω οτι βλεπεις στις φωτο φιλε και καλυτερη ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ... Το μεγαλυτερο σοκ ομως ηρθε οταν η κοπελα αρχισε να μηλαει και να χαμογελαει το πιο ωραιο χαμογελο και η πιο ωραια φυσικη οδοντοστοιχεια( Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΒΙΤΣΙΑ ΤΟΥ)... Αυτο που λενε σαν να πας με τη κοπελα σου ειναι λιγο.. ακομα και η δικια σου μετα το σεξ θα σταματησει να χαμογελαει εδω μηλαμε για το χαμογελο και τη καλοσυνη στο φουλ.... Ας μπουμε και στα του αγωνα.. Αρχικα να πω οτι η κοπελα με υποδεχτηκε με υπεροχα εσωρουχα καλτσες και τακουνια πραγμα σπανιο ( ολες με το καλημερα σχεδον γυμνες) εμενα μου αρεσει και λιγο το feelling... Οταν λοιπον βλεπεις μια διμετρη κουκλαρα με υπεροχο προσωπο και σωμα μπροστα στου δε χρειαζονται και πολλα να σηκωθουν οι σημαιες ... τελειο στοματικο ,,, η κοπελα μετακινησε μεχρι και το κρεβατι για να τη βλεπω στο καθρεφτη και ολα ηταν τελεια.. στα 4 με τις διμετρες ποδαρες να πηγαινοερχοντε μπροσ πισω...πεντακαθαρη μοιριζε υπεροχα ,,, οποιος λοιπον θελει να ζησει την εμπειρια με ενα κοριτσι που τα του φερθει καλυτερα απο τη δικια του ενδικνειτε...Σκεφτητε οτι αργησα να τελειωσω και περασε και η ωρα και ακομα και μετα τη ληξη του χρονου ηταν χαλαρη ομιλιτικη λες και δε ηθελε να φυγω αν δε ηξερα οτι εχει μετα ραντεβου θα την πηγαινα ανετα για ποτο....αλλα επειδη δε ειμαι μουναχοφαης ειπα να μη σας τη στερισω,,, το ΜΟΝΟ μειον και παλι στο hotel... Eκει που ντυνομουν λεω δε ριχνω και ενα κατουρημα... πατωντας το καζανακι παραλιγο θα παθαιναμε οτι ο ηλιθιος και ο πανηλιθιοςστη τανια... το νερο εφτασε μεχρι πανω ...παραλιγο να ξεχιλισει η κοπελα επαθε σοκ σου λεει πρωτη μερα εδω πρωτος πελατης επαθε σοκ μου ζητησε και συγνωμη μου λεει θα τους πω να αλλαξω δωματειο.χαχα καλο βολι παιδια αξιζει το κοπο.. Αngie thanks για αλλη μια φορα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
991
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, xr1sros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού