Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την είχα στην λίστα απο παλία.
Χωρίς προειδοποίηση χωρις κανόνισμα στέλνω στο γραφειο και τους λέω "το και το"
μου απαντάνε "ποιό και ποιό"? Μελίνα λεω στις 8.
Έρχεται ο κορίτσι μας 5 λεπτα νωρίτερα και μπαινει μεσα ξεκινώντας κουβεντα, (πως σας πιπώνουν εσας όλες με το καλημέρα δεν ξερω) κουβέντα λες και την ειχαμε αφήσει στην μεση και την ξαναπιανουμε τωρα. Επικοινωνιακό κορίτσι και για τα γούστα μου καλό. Τσαχπίνα με τα στρογγυλέματά της οπου χρειάζεται.
Μπαινει για μπανιο και βγαινει με πετσετα. Ωραιο στήθος, ωραιος κώλος και σχετικά καλό σεξακι.
Δεν παιχτηκαν φιλια, ειδα οτι δεν ψηνώταν οποτε δεν το κυνήγησα. Στο σεξ έβγαλε κατι φωνούλες στυλ κασσέτας καβλωνει μεν αλλα είναι κ λιγο ρόλος.. 50/50
Καλή επιλογή να την δοκιμάσει κάποιος, αν κούμπωνε η χημεία μας θα την είχα στανταράκι. Μου ξανάτυχε αυτο με την Δαναη πχ. Ενω με Λίλα ήταν καλή η χημεία.
Θελω να πω οτι ειναι μια καβλίτσα, μικροκαμωμένη με βυζάκια όμορφα τουρλωτό κωλο που άν ταιριάξετε θα φάτε μάλλον κόλλημα.
Αν θα την ξανασυναντουσα? ίσως επειδη μπορει να χρειάζεται μια ακόμα φορά για να ταιριάξουμε. Πχ με άλλη κοπελα του χώρου η πρώτη φορα ήταν καλή η δευτερη υπερβολικά μέτρια. Οποτε ίσως παιζει κ η μέρα ρόλο.Ισως πάλι να μην χρειαζεται να την ξαναδω και αντ'αυτης να συναντήσω άλλη κοπέλα απτο γραφείο πχ Ανασταζια ή Κέλλυ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 29, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.222
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kwstasxat, magicgirls.tv και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού