Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 16973
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μάγκες ήθελα Ινεσα τρελα ενα δύσκολο βράδυ. Η Αντζυ δεν την είχε διαθέσιμη και μου λέει πάρε Νικά.Δεν μπορούσα όμως την ώρα που ήθελε και ρίχνω άκυρο.ψαχνω εναλλακτικές άκυρα από παντού. Ξαναρωτάω Αντζυ μου λέει τίμια Νικολ.αλλα αύριο θα πας Νικά. Οκ πειθαρχω ξεδινω. Απλά και παστρικα. Και πάμε στη Νικά.

Ανοίγει ντυμένη καμαριέρα πανέμορφο πλάσμα με υπέροχα μάτια και χαμόγελο. Πνευματώδης με απόλυτη συνείδηση για ποιο λόγο το κάνει και ποιο είναι το καθήκον της, να σε ικανοποιησει. Πίπα αεροπλάνο με ανάποδες λήψεις βαθύ λαρύγγι άγρια τρυφερά και πέρασμα καποτας με τρομερή τεχνική. Στάσεις απολα δάχτυλα γλυφοκωλια χαστούκια πνιξιματα ότι θες. Με κάνει μπάνιο στο τέλος σαν μωράκι.οποτε είμαι Αθήνα θα ξανά πάρω σίγουρα.ο ορισμός του εσκορτ.

Τέλος Αντζυ σεβασμός επαγγελματισμός,αψογη . Ευχαριστώ πολύ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, monogamous και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2019
Σορυ για το βιαστικό ύφος αλλά την έγραψα από κινητό τέσσερις φορές μέχρι να ανέβει και δεν έγραψα και όσα έπρεπε για τη Νικόλ η απορία ακολούθησε παντού απλά δεν είναι κάτι συνταρακτικό σε εμφάνιση και πίπα.
12 Δεκεμβρίου, 2019
Καλο θα ηταν να τα γραφουμε λιγο πιο αντκειμενικα για εμφανηση. Στο σερβις καμμια διαφορα.

Γυρω στα 30

Προσωπο ............ 7
Σωμα ....................8.5


Εχει ενα πολυχρωμο τατου χαμηλα στην πλατη, και ενα μπροστα χαμηλα που κρυβει μια τομη απο χειρουργειο. Στα 4 φοβερη θεα!
B
BerettaSO
12 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αντικειμενικά ισχύει ότι γράφουν πιο κάτω ότι δλδ το στήθος έχει μέτρια δουλειά. Το έγραψα αλλά θα ήταν σε μιαναπτις κριτικές που δεν ανέβηκαν.αθτη η κριτική είναι η τέταρτη που έγραψα από κινητό κιόλας . Εμένα όλα τα άλλα στην εμφάνιση μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ.εξαλλου τι πάει να πει αντικειμενικός η άποψη μου είναι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3