Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν λίγες μέρες βρέθηκα ξανά με την καυβλοΜπιάνκα, όπου "χώθηκα και χάθηκα μέσα της". Eίναι η Έρωτας αγαπημένη μου πουτανίτσα, η Bianca.
Ψηλή, λεπτή κοπέλα, ευρυμαθής, πολιτισμένη, χαμογελαστή ....πεντακάθαρη!!!!
Το κορίτσι είναι γλυκό, ευγενικό, πανέμορφο, πεντακάθαρο, πρόσχαρο και αξιογαμεύσιμο. Μιλάει τέλεια Ελληνικά - και μπορείς μαζί της να πεις 2-3 ενδιαφέρουσες κουβέντες. Το καλύτερο call-girl της μακρόχρονης πουτανο-εμπειρίας μου. Αυτός είναι ο λόγος των πολλαπλών συνευρέσεων....
Στην τελευταία μας συνάντηση, με την άφιξή της, άρχισε Ναι! .....κρεσέντο ηδονής!! https://www.youtube.com/watch?v=kEL-4D8Bnas
Φιλιά γλυκά, βαθιά υγρά μεθυστικά....... Ταυτόχρονα, αφαίρεση ρούχων και γλειφορουφήγματα -εκατέρωθεν- στο αποκαλυπτόμενο μέρος του κορμιού..... Αν υπάρχει γυναίκα Έρωτας "να τη πιείς στο ποτήρι" αυτή είναι η Bianca. Γεύτηκα Γλώσσα τους ζωμούς του καυτού μουνιού της, σε ένα μαρτυρικό γλειφομούνιασμα με αρκετά Γαμήσου δάχτυλα και στις δυό καυτές "πηγές ηδονής" Οι καβλοκραυγές και το τρεμούλιασμά της, φανέρωναν το προφανές- έχυνε ασταμάτητα!!! Κατόπιν, έγλειψε μαεστρικά κι επίμονα τη γεννετήσια περιοχή μου.... μια εξαφάνιζε τον πούτσο, μια τ'αρχίδια, μια πουτσοσκαμπιλιαζόταν και τανάπαλιν... Ο αυξανόμενος ρυθμός (κρεσέντο) έφτασε στο ζενίθ!!!! Έχυσα ορμητικά κραυγάζοντας στο στόμα της και τά φτυσε στο μπάνιο. Βρήκα τις ανάσες μου και κάναμε μαζί ντουζάκι στη μπανιέρα.
Υστερα από κουβεντούλα με καφέ και πολύ χαβαλέ, στη διάρκεια του απολαυστικού/καυλωτικού μασαζ άρχισε να με γλείφει πατόκορφα... καύλωσα και με καβάλησε. Επίμονα και ρυθμικά, λικνιζόταν, γυρνούσε ανάποδα, μπρος-πίσω, πάνω μου ....ακούραστη!
Χάδια- φιλιά- ξανά πίπα- αιδοιολειχία- γαμήσι. Σιγανό στην αρχή, Έρωτας ρομαντικό!!!! Με πολλές αλλαγές στάσεων.
Πάνω- κάτω, πλαγιαστό, πισωκολητό. Με το κορίτσι, να δίνει και ανεβάζει ρυθμό... Τέλος Κατσικογάμης στα 4 την καρφώνω στη σούφρα, με βογγητά και κραυγούλες καύλας/πόνου... Οι πουτσιές δυνάμωναν ως που έχυσα κάθιδρος -μες τη καπότα- ύστερα από βίαιο σφυροκόπημα μέσα στη φλογισμένη κωλάρα της....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
ΠΟΥΤSOΠΑγΙΔΑ
ΜΠΙΑΝΚΑ
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, satyrus, djantonis666 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού