Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Νέος (στο site) χρόνια στον αγοραίο έρωτα.
Πρώτη Μου επιλογή η Άννα το λεγόμενο Πιπινακι μιας και είχα διαβάσει καλά πράγματα. Ο Κάθε άνθρωπος ψάχνει διαφορετικά πράγματα στο σεξ και θα γράψω τη δικιά μου υποκειμενική άποψη και το λέω για να μην πέσουν να με φάνε μερικοί.
Για εμένα Το σεξ είναι εγκεφαλικό πάνω από όλα. Πέρα λοιπόν Από Την εμφάνιση μετράει πάρα πολύ Η αυρα, η συμπεριφορά, ο τρόπος κτλ.

Η Άννα Είναι μια κοπέλα γύρω στα 30 (Πιπινακι δεν τη λες αλλά οκ ) , πολύ πολύ μέτριο πρόσωπο έως άσχημουλα, με πολύ πολύ ωραίο σώμα και τέλεια βυζια φυσικά.
Στα του σεξ δεν θα πω πολλά καθώς όσα έχουν γράψει είναι ακριβέστατα. Κάνει τέλειες πίπες βαθιές με σάλιο κτλ , γαμιεται ωραία και της αρέσει με όλες τις στάσεις, δέχεται δάχτυλα κτλ....
Εδώ αρχίζουν Τα Αλλά...

Ήρθε ντυμένη με ένα παντελόνι σαν καρο κουρτίνα, και μια απλή μπλούζα, πολύ ντεκαβλε....call girl είσαι κοπέλα μου...που πας έτσι??
Ο τρόπος που μιλάει? Μόνο μαλακα δεν με είπε, νόμιζε ότι ήταν και αστείο. Κοινώς....Δεν Έχει επίπεδο και τρόπους.
Τα νύχια της ...χαλια και απεριποιητα, φαγωμένα κατά τα αλλά πεντακάθαρη , δεν λέω, αλλά είναι λάθη που δεν θα περίμενα από μια κοπέλα με τόσες κριτικές και τόσα χρόνια στη δουλειά.
Και Το χειρότερο....με επρηξε(κυριολεκτικά) να της γράψω κριτική....αλλα με επρηξε όμως. Και Ποιος είσαι στΑ μπουρδελα και γράψε μου κριτική κτλ.
Έλεος κοπέλα μου.

Συμπέρασμα...
Όποιοι ψάχνουν καλό σεξ και δεν τους νοιάζουν αυτά που είπα να την προτιμήσουν, θα περάσουν καλά.
Εγώ πέρασα καλά στο σεξ αλλά δεν θα την συναντήσω ξανά. Κρίμα Γιατί αν πρόσεχε λίγο θα ήταν κορυφή.
Να περνάτε καλά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The_Drill, Kinkey, gst και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2019
Χωρίς να είμαι αυτός που θέλει να σε φάει...
Είσαι πολύ υπερβολικός σε αυτά που γράφεις σε βαθμό κακεντρέχειας.
Η Αννα δεν συμπεριφέρεται έτσι. Προφανώς δεν ήσουν και πολύ ευγενικός μαζί της.
Αν της φερθείς καλά θα σου φερθεί και η ίδια.
09 Δεκεμβρίου, 2019
Αυστηρος εισαι, εως αδικος
09 Δεκεμβρίου, 2019
Ενω η δικια σπου σκιζει εεεε ??
09 Δεκεμβρίου, 2019
Πρεπει να διορθωσω καποια ψευδη πραγματα που αναφερεις για το προσωπο μου και την συμπεριφορα μου. πρωτον δεν ειναι επεξεργασμενες οι φωτο μου δευτερον δεν ειχαμε συμφωνησει το πως θα ερθω ντυμενη τριτον δεν εκφραζομε οπως λες και αυτο μπορουνε να το διαβεβαιωσουνε οσοι με ξερουνε τεταρτον δεν εχω πιεσει ποτε ανθρωπο να μου γραψει κριτικη μονο αν θελει ο ιδιος να γραψει την γραφει και τελος το παντελονι που φορουσα ειναι η τελευταια λεξη της μοδας αν τωρα εσυ ηθελες να ερθω με τον κωλο εξω λαθος εκανες δεν κυκλοφορω ετσι.Αλλα εσκεμμενα τα γραφεις και φαινετε αυτο γιατι δεν μπορουσες να γραψεις κατι για τις υπηρεσιες μου σε ευχαριστω καλες γιορτες να εχεις η Αννα θα ειναι παντα η Αννα που την γνωριζουνε ολοι....
09 Δεκεμβρίου, 2019
Ρε φίλε πρώτη φορά βλέπω κάποιον να λέει κάτι τέτοιο για την Άννα ότι ζήταγε να μάθει ποιος είσαι και να μπεις να γράψεις κριτική κτλπ.. Αλλά αφού μας λες ότι πέρασες καλά στο σεξ γιατί βάζεις βαθμολογία ότι δεν τηρήθηκε ότι είχε συμφωνηθεί από πριν αφού μας λες ότι ήταν καλή?
09 Δεκεμβρίου, 2019
και επειδη δοξα τω Θεω το μυαλο μου και το μνημονικο μου λειτουργει παρα πολυ καλα δεν θυμαμε να σε συναντησα καθολου μπορεις να μου πεις ποτε και τι ωρα αν θελεις και το λεω αυτο γιατι με πειραξε παρα πολυ το ψεμα σου για την συμπεριφορα μου και οτι εγω λιγο ακομη θα σε ελεγα και μ....κα εισαι μεγαλος ψευτης πες οτι θελεις σε οτι αφορα το σεξ αλλα μην ξαναπεις για την συμπεριφορα μου σαν ατομο......
09 Δεκεμβρίου, 2019
Φιλε αυτη ετσι ητανε απο την αρχη την ειδα πριν 2 χρονια και ηρθε στο ραντεβου λες και ντυθηκε να κατεβασει τα σκουπιδια,της ειπα να φυγει σε 10 λεπτα ,δε καταλαβαινουν και αυτη και καποιες ακομα στα ραντεβου που κανουν και πληρωνονται για αυτο, οτι η εικονα τους ειναι [το θεμα].Αυτο που βεβαια ειναι αξιοσημειωτο πως εδω μεσα τη κριτικαρουν λες και ειναι απο τις καλυτερες περιπτωσεις,τι να πω σημεια των καιρων..!Μη πτοησε εχει και καλα κομματια στη πιατσα για να περασεις καλα!
09 Δεκεμβρίου, 2019
..απευθυνεται πραγματι σε αυτους που απλα θελουν να το χωσουν καπου..
09 Δεκεμβρίου, 2019
Εγώ θέλω να ρωτήσω αν είναι όμορφη γιατί δεν το δείχνει στις φωτό.
09 Δεκεμβρίου, 2019
Πρώτο φάουλ....Τι εννοείς δεν θυμάσαι ποτέ με συναντησες?? Που ξέρεις ποιος είμαι?? Σου είπα όνομα? Το nickname πάντως δεν στο έδωσα.
Για Τις φωτογραφίες ελαφρώς είπα..
Όχι παραπλανητικές. Κάτι ξέρω παραπάνω, γραφίστας είμαι (στο είπα, θυμάσαι Τώρα?)
Σε εμένα μου το είπες γύρω στις 10 φορές για την κριτική και με πείραξε.
Όσον αφορά Το ντύσιμο σου Δεν Είμαι Ο μόνος που το λέει Όπως βλέπω και σε παλιότερες κριτικές...
Για τα φαγωμένα νύχια δεν λες κάτι...
Άκου κούκλα μου....τα σχόλια πρέπει να τα δέχεσαι με ανοιχτά τα αυτιά και με κλειστό το στόμα αν θες να πας μπροστά σε αυτή τη δύσκολη δουλειά που κάνεις.
Αν αντιδράς με αυτόν τον τρόπο η εικόνα που βγάζεις προς τα έξω είναι το λιγότερο προβληματική.
Αν Αυτή θες να είσαι με γεια σου και χαρά σου.
Εμένα με έχασες πάντως και Όπως βλέπω δεν είμαι ο μόνος.

Φίλε Εσύ με τη βαθμολογία...Δεν τηρήθηκε από πριν για θέμα συμπεριφοράς το λέω. Η βαθμολογία είναι ένα κατηγορία με βάση τα κριτήρια. Στο σώμα παράδειγμα έγραψα την αλήθεια. Κορμάρα έχει.
J
Jimaris2019gr
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3