Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eδω και παλι να γραφουμε κριτικη...Ενα μεγαλο ευχαριστω στη ANGIE για ακομα μια φορα τη κοπελα που σηκωνει τα τηλ του γραφειου.μιας και η σιγουρια της για το στανταρακι του γραφειου με εκανε να περασω μια απο τις πιο τελειες βραδιες της ζωης μου χωρις να το περιμενω...Τσεκαροντας τις φωτο του site το ματι μου επεσε αλλου μιας και η φωτο τις ολιας δε μου εκαναν καμια εντυπωση και ειδικα με αυτη τη φραντζα που θυμιζε φωτο απο περιοδικο της πρωην σοβετικης ενωσης πριν τη διασπαση ,,, κατι απο δεκαετια του 80 να νε καλα η κοπελα απο το γραφειο που μου ειπε πας με κλειστα τα ματια και αν δε περασεις καλα χανω οτι θελεις... οποτε λεω δε εχω να χασω τιποτα παρα μονο να κερδισω... ανοιγοντας η πορτα ΣΟΚ!!! Μια γλυκια υπεροχη χαμογελαστη φατσουλα που μου εκανε και για σουηδεζα ανοιξε τη πορτα και νομιζα πως μπηκα σε λαθος δωματειο... τυχαινουν και αυτα αμα εχεις και διασπαση προσοχης αντε να θυμασαι το νουμερο που σου λενε να πας... για να μη τα πολυλογο η σουηδεζα ρωσικα ουκρανεζα η οτι θελει ας ειναι ειναι ενα υπεροχο μοντελο με προσωπο και σωμα που τα σπαει .. το δωματειο πεντακαθαρο με υπεροχη μουσικη μεχρι και νερο εμφιαλωμενο με κερασε η κοπελα ... οσο για το σεξουαλικο τομεα με αριστα το 10 περνει 20 χαλαρη ορεξατη και χωρις καμια βιασυνη σε κανει να νιωθεις σα το σπιτι σου με τη κοπελα σου ,,, υπεροχο κορμι υπεροχο στηθος οπισθα στο θεο και ορεξη για τρελα γουστα....μια υπεροχη βραδυα ενα υπεροχο μισαωρο και ολα τελεια ,,,ευχαριστω τη angie που επεμενε να τη συναντησω οποτε δε εχασε το στοιχημα γιατι περασα καλα το μονο αρνητικο της υποθεσης χαχαχα να τη εμπιστευεσται σε οτι μου εχει προτεινει πεφτει μεσα ...θα τη συναντουσα ανετα ...ξανα για τη ολια μηλαω φυσικα οχι για τη κοπελα του γραφειου για να μη εχουμε παρεξηγησεις ....το 10 το καλο που λενε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
991
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, JACK SPARTALOW, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού