Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125077
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ ευχάριστη συνάντηση με πολύ καλό κλίμα και filling ώρα που πέρασα με την ΝΙΚΟΛ
Μετα από κουβέντα μαζί της μου ( αρκετά συνεννοήσιμα αγγλικά ) εξήγησε ότι είναι πολύ πρόσφατη η ενασχόλησή της με το επάγγελμα μια και ήταν το πρώτο της τουρ και κάνοντας μια νέα επαγγελματική αρχή…. και για αρχάρια ήταν πάρα πολύ καλήΕμμμμΕμμμμΧμμμ;.
Βλέποντας το σώμα της ήταν εμφανή η ενασχόληση της με τον χορό και το μπαλέτο, πολύ όμορφο σώμα, όχι απαραίτητα σφικτό άλλα για κάποιον τρόπο με έφτιαχνε πολύ.Ναι!Ναι!
Καταπληκτική επιδερμίδα σαν να είχε ( που δεν είχε ) βάλει λάδι πάνω της και έκανε πολύ ευχάριστο το χάιδεμα στο κορμι της, πολύ ωραίο στητό και φυσικό βυζι..τέλος πολύ γλυκό πρόσωπο με ελαφριές πανάδες όμορφα άκρα. ( άβαφτα που για τα γουσυα μου είναι συν)ΠροσκύνημαΠροσκύνημα.
Στο αγώνα τώρα..αν εξαιρέσεις ότι δεν την αρέσει να τις βάζουν κολοδαχτυλο…τα άλλα όλα τα έκανε με ευχαρίστηση και κατέβαλε προσπάθεια για να με ικανοποιήσει.
Πολύ βαθιά γλωσωφιλλα, καυλωσε πολύ εύκολα πίπα καλή με πολύ απαλό και αισθησιακό γλείψιμο στα μπαλάκια και ( αυτό πράγματι μου έκανε εντύπωση…το πόσο απαλά και αισθησιακά και με σάλιο μου έγλυφε τα αρχιδια…) γενικά για αρχάρια τα πήγε πολύ καλά!!!!
Πολλές στάσεις… πολλές κραυγές…πολύ γλείψιμο…πολύ καυλα και ευχαρίστησή..
Σημειωτέων δεν είναι για άγριες καταστάσεις…άλλα για τρυφερά πράγματα,,ακούσατε ανθρωποφάγοι!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Γνώμη μου είναι ότι αξίζει μια επίσκεψη μια και τα χρήματα της τα τιμάει σε πολύ καλό βαθμό!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T-DRIVER1, THV, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού