Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΑΓΑΛΜΑ…!!! ΘΕΑ!!!


Η κοπέλα είναι στην κατηγορία όπως λέω εγώ ΑΓΑΛΜΑΤΑ.
Η τελειότητα που έχει το κορμί της που συναντάς ΜΟΝΟ σε ΑΓΑΛΜΑΤΑ ΚΑΙ σε ελάχιστες ΘΝΗΤΕΣ . Η λέξη άγαλμα σήμαινε αρχικά κάθε τι που προκαλεί ευχαρίστηση, αλλά στην συνέχεια άλλαξε εξαιτίας της συνήθειας που απόκτησαν οι αρχαίοι να στήνουν ομοιώματα των θεών προς τιμή τους,
Το άγαλμα είναι γλυπτό ομοίωμα θεού, ή ημίθεου ήρωα. Η λέξη "άγαλμα" στις μέρες μας λανθασμένα χρησιμοποιείται και για γλυπτά ομοιώματα θνητών. Για τους ανθρώπους ποτέ δεν φτιάχνονταν "αγάλματα" (αγάλλω) παρά μόνο ανδριάντες. Αυτά με την εισαγωγή πάμε στο ψητό.
Συνάντηση σε 5* στο κέντρο ήρθε με 25 λεπτη καθυστέρηση πάρα πολύ στιλάτα ντυμένη παλτό, τζην, γόβες. Στην αρχή έμεινα έχει ένα αυστηρό βλέμμα που σε καθηλώνει,… όταν κατέβηκε από τις γόβες ένοιωσα πιο άνετα και εκεί χαμογέλασε. Βγάζει τα ρούχα μόνη της εγώ προσπαθώ να συνέλθω και κατευθείαν για μπάνιο. Οι φωτογραφίες ακριβείς από Αγία Πετρούπολη κομμώτρια δήλωσε,
Στα του αγώνα επαγγελματίας δούλεψε δεν κορόιδεψε δεν είπε σε τίποτα όχι. Προσπαθεί να σε κάνει να πάρεις αυτό που θες , που θα μπορούσε να το παίξει άνετα ντίβα γιατί έχει τα φόντα αλλά δεν είναι απατεώνισσα. Καλό τυπακι.
Δυο γύροι σε όλες τις στάσεις. Μόνο αρνητικό το τζελ που δεν το αποχωρίζετε. Την επομένη φορά θα την κλείσω για 2-3 ώρες τέτοιο αψεγάδιαστο κορμί χρειάζεσαι ώρες για να το απολαύσεις.
Και για επίλογο λίγο Νότη.
Αγάλματα να γινόμασταν αγάλματα αυτήν την άγια ώρα τούτη την στιγμή
να πέθαινα μες στα χέρια σου αγάπη μου να πέθαινες μες στα χέρια μου κι εσύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kaavlas, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού