Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελευταία χρωστούμενη κριτικά μιας πιο πρόσφατης συνάντησης. Επικοινωνία με το γραφείο με sms, στα οποία είμαι επιφυλακτικός, θα προτιμούσα viber αλλά οκ. Εύκολη συνενόηση και η κοπέλα στην ώρα της στο δωμάτιο μου. Εμφάνιση ότι λέει ο τίτλος. Κατάμαυρα κορακί ίσια μαλλιά και κάτασπρο δέρμα (προσωπικό μου φετιχ), χωρίς τατού ή άλλα σημάδια. Ντύσιμο, ό,τι καλύτερο έχω δει σε CG μέχρι τώρα, αν και η ώρα ήταν απογευματινή που με βολεύει. Κολλήτο σκουροπράσινο φόρεμα, ψηλές (όχι πολύ) γόβες με στρασάκια, μπεζ ζαρτιέρες και απο μέσα μαύρο στρίνγκ (πού είσαι ρε μπαγάσα Μπουγά, σε θυμήθηκα) αλλά όχι σουτιέν. Τι να το κάνεις με τέτοιο σταθερό και στο ύψος του στήθος?? Σωματάρα, άγαλμα πραγματικό, με όμορφες καμπύλες χωρίς υπερβολές. Στις φωτό υπάρχει μια τάση να φουσκώνουν τον κώλο σε όλες, δεν έχει καμία σχέση, αλλά το σχήμα και το μέγεθος ήταν ιδανικό.
Καθώς γδυνόταν, κοπλιμέντα συνέχεια από πλευράς μου, είχα πάθει λίγο την πλάκα μου και χαλαρό μπαλαμούτι, αλλά γενικά κατάλαβα ότι θέλει τη ησυχία της και το χρόνο της μέχρι να ετοιμαστεί για το παιχνίδι. Συνέχεια στο μπάνιο μόνη της, μαζί με το κινητό της φαρμακείο (aka γυναικεία τσάντα) όπου έκανε λίγη ωρίτσα καθώς δίνει μεγάλη έμφαση στην καθαριότητα. Κατέφτασε τυλιγμένη με την πετσέτα στο κρεβάτι και αρχή με με φιλιά, μπαλαμούτι και δυνατό στοματικό που έφτανε σχεδόν μέχρι τέλους. Συνέχεια με εκείνη από πάνω που ξεκίνησε ένα δυνατό και έμπειρο καβάλημα. Καθότι με είχε φτιάξει πολύ η όλη φάση, το τέλος επήλθε σχετικά γρήγορα, τσιγαράκι, κουβέντα και μπάνιο. Έγιναν προσπάθειες για 2η φορά με δική της πρωτοβουλία, αλλά δεν το είχα ανάγκη και της είπα να χαλαρώσει. Ακολούθησε αρκετά ουσιαστική κουβέντα (κάποιοι θα γελάσετε) αλλά έτσι είναι καθώς δεν μείναμε στα περι ανέμων και υδάτων, κάτι που για μένα μετράει πολύ παραπάνω από αυτή καθαυτή την πράξη και αφήνει ωραία αίσθηση μετά και στο μυαλό, εκτός μόνο απτο σώμα. Μπορεί να υπήρξε και χημεία, που όμως δεν μου αρέσει αυτή η λέξη στον τομέα αυτό, ίσως λίγο η ηλικία (φτάνει τα 30), λίγο ότι ήταν Δευτέρα και είχε μια overbooked βδομάδα μπορστά της (ρε παιδιά τι γίνεται εκεί έξω, πάει κανείς τη γυναίκα του??), είχες κάτι παραπάνω να πεις και να μοιραστείς.
Στο κάτω κάτω, όπως είπε και ο Ρέμος χθες/σήμερα, το poker είναι η ψυχανάλυσή του! Ε σε μας εδώ είναι κάτι άλλο...!

Να περνάτε όμορφά και καλές γιορτές! Ελπίζω να μην περάσει πολύς καιρός μέχρι την επόμενη κριτική Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Learxos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
565
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Demonas(2), heartbeat, Gingos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού