Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Call-Girls 7274
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το προγραμμα μου ειχε πρωτη ωρα ντουο Νικα Μιλανα δευτερη ωρα Νικα Λεα. Αφου εφυγε η Μιλανα ηρθε η Λεα. Ωραια κοπελλα με αρκετα ωραιο προσωπο ωραια ματια πολυ γλυκια και αρκετα καλο σωμα. Αυτη την φορα δεν ειχαμε τασεις λεσβιακες απο την Λεα ποιο πολυ κοιταζε προς τα εμενα παρα την Νικα. Πηγε για μπανακι και βγηκε ετοιμη για παιχνιδι. Οπως καθομουνα στο καναπε ηρθε καθησε διπλα μου και αρχισε να με τριβει φιλαει παθιαρικα και να μου λεει μαλακιες στα Ρωσικα. Με εφτιαξε κατευθειαν. Επειδη καταλαβα οτι ειχα να κανω με καυλιαρα της ειπα να παρει τον δονητη να γυρισει την κωλαρα της και να τον βαζει στο μουνι της να την κοιταζω να το παιζει με τον δονητη. Το εκανε χωρις κανενα δισταγμο και μαλιστα βογγαγε ενω εγω καρφωνα βαθεια το λαρυγγι της Νικας η οποια ειναι εξπερ στο deepthroat. Ειχα γινει τουρμπο και πηρα το καυλακι την Λεα και την εβαλα να κατσει πανω μου. Πολυ δυνατη σε ολες τις στασεις και σε αυτην αρεσει το πολυ δυνατο γαμησι. Οσο ποιο δυνατα τοσο ποιο πολυ καυλωνει. Βριζει φωναζει κανει ωραιες κινησεις με το μουνι της και οταν τρωει τις ξυλιες της γουσταρει ακομη ποιο πολυ. Πολυ πετυχημενα ραντεβου με τις δυο αυτες καινουργιες κοπελλες χωρις ιχνος υπερβολης για το γραφειο η τις κοπελλες. Περασα πολυ καλα οι κοπελλες ειναι ομορφες και δυνατες στο προγραμμα αξιζουνε πραγματικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, chris1955, Andy Dufresne και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού