Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Call-Girls 3246
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολυ δυνατο μουνι η Μιλανα. Ψηλη πολυ ωραια γατησια ματια μακρια μαυρα μαλλια και τσιμπουκοχειλα. Σωμα πολυ καλο βυζαρες κωλαρα πλακα κοιλια ωραια ψηλα ποδια και τατουαζ που εμενα με φτιαχνουνε. Μολις μπηκε στο δωματιο με αρπαξε και αρχισε βαθεια φιλια με γλωσσα. Με κραταγε απο το προσωπο με ρουφαγε με δυναμη και μου εριχνε χαλαρες ξυλιες στον κωλο μου. Να πω την αληθεια εμεινα λιγο μαλακας στην αρχη. Πολυ ανωμαλη γκομενα για πολυ αγρια παιχνιδια. Δεσιματα αγριο γαμησι βρισιματα φτυσιματα φουλ pse. Μετα απο λιγο ηρθε και η Νικα με καθυστερηση 5 λεπτων χαρηκε που με ειδε με φιλησε και η λεσβιαρα η Μιλανα την αρπαξε και αρχισε να την φιλαει με παθος στο στομα λεγοντας της στα Ρωσικα εισαι πολυ ωραια μου αρεσεις με καυλωνεις. Πηγανε μαζι για μπανιο αφηνωντας την πορτα ανοιχτη μιλαμε εγινε κολαση. Χουφτωνε η μια την αλλη μουνοδαχτυλα γλυψιματα και φιλια με παθος. Ειχα καιρο να δω κανονικο λεσβιακο. Με τα ζορια της τραβηξα εξω και της εβαλα να με γλυψουνε. Πολυ ωραια πιπα απο την Μιλανα με deepthroat φτυσιματα πολυ καυλα γιατι εχει πολυ καυλωτικες χειλαρες. Ανετα διπλη πιπα με την Νικα που ξερουμε οτι πεταει και τρομερη εκπληξη για εμενα γιατι ειχαμε καιρο να δουμε τοσο καλο εργαλειο εκτος τις γνωστες παλιες στο yourangels. Απιστευτο γαμησι σε ολες τις στασεις βριζει και καυλωνει τερμα θελει πολυ σκληρα και δυνατα με ξυλιες στα κωλομερια πνιξιματα στον λαιμο γενικα της αρεσει το πολυ αγριο. Στο λεσβιακο δεν παιζετε με την Νικα που την γουσταρε πεταγε. Γαμηθηκανε με δονητες μεταξυ τους εγλυψε η μια την αλλη παντου. Παρα πολυ καλο εργαλειο και ελπιζω να κανει και αλλα τουρ να τα βρει με το γραφειο και τους πελατες και να μας ερχεται. Αξιζει πραγματικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, johny cunt, IvanTheGreat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού