Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδυ κυριακή και οι κάβλες είχαν πιάσει κόκκινο αλλά ! που να τρέχεις με τη βροχή? Παίρνω το γραφείο Magic (το Μαγο) για Ανασταζια που έχω ξαναδοκιμάσει με καλές εντυπώσεις αλλά μου λέει μόνο η Ηλιάνα διαθέσιμη (λίγο ακριβότερη στα 160 ευρώ). Βλέποντας 1.80 και καλή κριτική λέω μέσα μου ας πάει το παλιάμπελο. Μου σκάει σε μια ώρα το δίμετρο. Ελληνίδα ομορφη από αυτές που βλέπουμε στα τηλεπαράθυρα αλλά απλά έχει περάσει τα 30. Πιο ψηλή από μένα, φοράει και κάτι τακούνια μείναν μαλάκες στη γειτονιά που την είδανε (σαν τη Βικυ από το είσαι το ταίρι μου ένα πράγμα). Το σώμα χωρίς ίχνος λίπους και πλαδαρότητας, μου αποκάλυψε ότι όταβ ήταν μικρή έκανε και ρυθμική και της έχουν μείνει τρίγωνες πλάτες. Την κέρασα πορτοκαλάδα, τοστ, caprice και μπήκαμε κρεβατοκάμαρα για τα περαιτέρω. Παιδιά τι πόδι είναι αυτό... 1.20 Σκλεναρίκοβα... έβγαζε έβγαζε το σεξι τζιν κολλητο παντελόνι δεν τελείωνε... Μετά πέφτει στα γόνατα και μου κάνει ένα απίστευτο deep-throat. Χαρακτηριστικό της συνάντησης ήταν ότι ήταν πολύ υποχωρητική ...μου έγλειψε αρχίδια, πήγε στα όρια της κωλοτρυπίδας και σχεδόν μου κανε κωλογλυφάδα... το δούλεψε το 160ρι. Απο μεριά μου ανταπέδωσα με εκτενες γλυφομούνι στο οποίο υγραίνεται πολύ (όπως κατά κανόνα όλες οι ψηλές). Πάω να πηδηχτούμε πισωκολλητό.. σοκ -επειδή ο πούτσος μου κοιτάει προς τα πάνω και αυτή έχει ψηλά τη λεκάνη δεν έβγαινε... την ξάπλωσα τέρμα μπρουμυτα κάτω και της έδωσα να καταλάβει φιλώντας της την πλάτη. Γενικά πολύ καλή συνεδρία που θα επαναληφθεί- όμως δεν είναι όλες τις μέρες διαθέσιμη λόγω του δεύτερου επαγγέλματος που έχει ως αισθητικός. Αυτά από μένα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.106
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat, cook69 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού