Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να γράψω και εγώ δύο λόγια για την Αγάπη. Η Αγάπη είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι μελαχρινή με ωραίο προσωπάκι γύρω στο 1.60 και κάτι με μια κολαρα..και βυζαρες με λίγα λόγια πολύ θυληκο κορμί σε στυλ λάτιν. Δύο λόγια για τον αγώνα η συνάντηση έγινε στο Bill Κυριακή μεσημέρι σκάει το μωρό ανοίγω πόρτα και μου πέφτουν τα σαγόνια ένα κοντοπουτανο με μια κολαρα που αν το βλέπες έξω σίγουρα θα θελες να το ξεσκίσεις. Μετά τις συστάσεις και το απαραίτητο φρεσκάρισμα ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει το πανηγύρι σε λεπτομέρειες δε θα μπω. Πάντως κάνει πολύ καλή πιπα στήνεται πολύ καλά ξέρει ότι τα πολύ δυνατά της σημεία είναι η κολαρα της και οι βυζαρες της και τα δουλεύει πολύ καλά κάνει πολύ καλή πιπα με περιποίηση και της γύρω περιοχής γλωσσοφιλα δεν επιδιωξα γιατί ήμουν μπουκωμενος συνέχεια με τις βυζαρες τις. Παίχτηκαν 2 γύροι άνετα. Μπορείς να πεις 2 κουβέντες μαζί της δείχνει αυτό που κάνει να το γουστάρει και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά. Για τα δικά μου γούστα είναι τουμπανακι...και όσοι γουστάρουν petit πιτσιρίκες με λάτιν κολαρα δε θα χάσουν αν δοκιμάσουν. Ορμάτε μάγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
490
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Peacemaker, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού