Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 25 10
Call-Girls 51606
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και κάποιες εβδομάδες ο "μάγος" με είχε βάλει στην πρίζα με τα βιντεάκια και τις φωτός της Βανέσσας που ανεβάζει στο σχετικό θρεντ και σε συνδυασμό με τις πρώτες καλές κριτικές την είχα βάλει στα "προσεχώς"..Το δικό μου "προσεχώς" λοιπόν πραγματοποιήθηκε το Σάββατο ξημερώματα, πολύ περασμένη ώρα μιας και βγήκε ξαφνικά η κατάσταση μετά από πολύ ωραία βόλτα και πλάκα με φίλους οπότε η διάθεση ήταν στο κατακόρυφο. Έτσι με ένα τηλεφώνημα κλείστηκε το ραντεβού για 3 τα ξημερώματα, αφού ήταν ήδη 1 και είχε ραντεβού. Οι ώρες λένε περνάνε γρήγορα κάποιες φορές εκεί που δεν το περιμένεις, και ευτυχώς δηλαδή γιατί εμένα προσωπικά η αναμονή με σκοτώνει. Έφτασε η πολυπόθητη στιγμή λοιπόν και άνοιξα την πόρτα για να υποδεχθώ την σέξυ Βανέσσα. Μελαχροινό περίμενα, ξανθό με μακριά ράστα κοτσιδάκια μου έσκασε, πολύ ωραίο πρόσωπο με εκφραστικά μάτια, ωραία χείλη, που αμέσως μου τα έδωσε για ένα γαμάτο γλωσσόφιλο. Κορμί θανατηφόρο, αδύνατο, σφιχτό και ένα κωλαράκι για φίλημα, δάγκωμα και άλλα πολλά που δυστυχώς θα μείνουν στη φαντασία μας. Επικοινωνιακή, πολύ ετοιμόλογη, γλυκιά και ζεστή παρά το περασμένο της ώρας και όπως μου είπε μετά από εμένα θα πήγαινε για νάνι... Μπανάκι και για τους δύο, αν και όπως μου είπε μόλις είχε κάνει και πράγματι μοσχομύριζε αλλά είπαμε...η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά...

Χωθήκαμε και οι 2 κάτω από τα σκεπάσματα και ξεκινήσαμε με τρομερά αισθησιακά φιλιά, πότε επιφανειακά, πότε βαθιά με γλώσσα, πραγματικά από τα πιο ωραία φιλιά και καθόλου επιτηδευμένα. Έχει και ένα σκουλαρικάκι στη γλώσσα που τα έκανε ακόμα πιο ερεθιστικά.. Κατέβηκα σιγά σιγά χαμηλά, ασχολήθηκα με τις ρώγες της, ανταποκρίθηκαν άμεσα μέχρι που έφτασα στο περιποιημένο και πεντακάθαρο αιδοίο της. Δέχθηκε με ευχαρίστηση την περιποίησή μου για ώρα, μικρη και όμορφη κλειτοριδούλα, όμορφο σχήμα και να μη το χορταίνεις. Καλοσχηματισμένα άκρα, όμορφα πατουσάκια επίσης και για τους λάτρεις του είδους και ξέρει και τα χρησιμοποιεί κατάλληλα. Σειρά για τη δική της αντεπίθεση όπως είπε και η ίδια. Πάλι φιλιά με ώρα και πάθος, κατέβηκε χαμηλά και επιδόθηκε σε ένα αξιοπρεπέστατο και ποιοτικό τσιμπούκι με περιποίηση και των @@ για ώρα, ενώ ήταν δεκτική και στις προτροπές μου για σάλια και στην εναλλαγή ρυθμού κατά τη διάρκεια του στοματικού...

Ώρα για το...μεγάλο παιχνίδι με εκείνη να στήνεται στα 4 και να κουνάει τον κωλαράκο της. Τρομερό θέαμα και αίσθηση, άψογη εφαρμογή και στάση του σώματός της. Ωραίες αντιδράσεις, με την ωραία της φωνή να μου "χαιδεύει" τις αισθήσεις. Γύρισμα ιεραποστολικά με ανέβασμα ρυθμού χωρίς να δυσανασχετεί, φιλιά συνεχή και ωραία ευλυγισία. Στη συνε΄χεια πλαγιαστά όπου ανέβασε και τη συμμετοχή της και έδειξε να συμμετέχει πια με όλο της το είναι και τελευταία στάση cowgirl όπου χοροπήδαγε πάνω μου λυσσασμένα και να τρίβει με τα χέρια της το στήθος της, την κλειτορίδα της και το όλο θέαμα ήταν τρομερά ερεθιστικό... Το τέλος με βρήκε μετά από έναν ακόμα ποιοτικό γύρο στοματικού, όπου με περιποιήθηκε με επιμονή, υπομονή και απόλυτα τρυφερά, στην προτεταμένη γλωσσα της και δεν άφησε σταγόνα να πέσει...

Παρά το περασμένο της ώρας, παρά το νεαρό της ηλικίας της, παρά τη σχετική μικρή περίοδο που δουλεύει, η Βανέσσα έχει πιάσει το νόημα, είναι πολύ καλή επαγγελματίας σε όλα τα επίπεδα, είναι όμορφη, έχει αξιόλογες υπηρεσίες, ξέρει να σε κάνει να νιώθεις άνετα από την πρώτη στιγμή και νομίζω είναι στο σωστό δρόμο για να κάνει "όνομα"...Μπράβο επίσης στο γραφείο για την άψογη συμπεριφορά σε όλα και ένα ακόμα ,μπράβο σε όποιον περνάει κάστινγκ τις τηλεφωνήτριες που οι φωνές τους δημιουργούν στον πελάτη ένα υπέροχο ακουστικό υπερθέαμα(άμα είναι και εξίσου οπτικό το υπερθέαμα, γιατί αυτά λενε πάνε μαζί, τότε μπράβο κ πάλι μπράβοΝαι!Ναι!).

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2019
Φιλε μου και εγω την γουσταρω πολυ με τρελαινει το κορμι της θελω να την γλυψω...ανυπομονω να ερθει το σαββατο
25 Νοεμβρίου, 2019
Εφ' όσον είχες καλή εμπειρία, γιατί το ίσως?
25 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@anastasios AR το ίσως έχει να κάνει με το ότι θέλω να δοκιμάζω και να έχω νέες εμπειρίες... Αλλα στο μέλλον μια επαναληπτική δεν αποκλείεται..
27 Νοεμβρίου, 2019
Δεν υπαρχει η κοπελα...παρτε την ολοι αφοβα!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4