Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα χρονο για να ψαξω τι θα παρω και κοιταζα τα ατομα εδω μεσα με τις περισσοτερες κριτικες,ενα απο αυτα ηταν και η Δήμητρα.
Κληση στο γραφειο να δω τι παιζει και δεν ηταν διαθέσιμη.
Περασαν κάποιες μερες αλλα απο αυτα που ειχα διαβασει και επειδη δεν ειχα ξεκαυλωσει με καμια αλλη,ξαναπροσπαθησα και τελικα ημουν τυχερος και έκλεισα συναντηση.
Εφτασε στην ωρα της χωρις καθυστερηση.
Πρωτη εντυπωση η Δημητρα ειναι τυπακι!!! Ειναι 30 σίγουρα απο ευγενεια δε ρωτησα βεβαια,κοντουλι,ΚΥΡΙΛΕ, ντυσιμο γαματο,και ακομα και στο τροπο ομιλιας και προσεγγισης ειναι ελεγκαντ.Με ενα τατουαζακι ωραιο και φοβερες τρυπουλες.Δερμα πολυ πολυ απαλο που δε χορτενα να τη γλυφω,παντου ομως ρε πουστη μου,και με την ηχητική καλυψη της ολης φασης απο μεριας της, είναι πολυ δυσκολο να αντεξεις και να μη χύνεις ανα δεκα λεπτα.
Πιπα----ΠΙΠΑ.για σεμιναριο.Προσωπικα δε μου εχουν κανει ποτε τετοια πιπα ουτε γλυψιμο εκει κάτω και δεν πιστευω θα μου κάνει και καμια αλλη σε αυτο το βαθμο.
Γαμησι...τι να πω,εκανα οτι γουσταρα και την εκανα οτι γουσταρα με ενα χαμογελο απεναντι, ή με κανα βρωμολογο που σε κανει να κρατιεσαι πραγματικα μη ξεφύγεις.
Στην ουσια παλι καλα το ραντεβου που ηταν μια ωρα και τα λεφτα πολλα γιατι αν ηταν παραπανω και αν δε κάπνιζε κιολας γιατι δεν μαρεσει το τσιγάρο,θα ειχα ερωτευτεί μαγκες μου!

Αν εχεις να διαθεσεις το ποσο παντως,η εμπειρια με τη Δημητρα θα σε ανταμειψει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Τ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, kwstasxat, cojara και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2019
Μεγάλη διαφορά τιμής όμως,απο τα άλλα κορίτσια του γραφείου της.....και στη σάιτ τους την γράφουν ρουμάνα....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1