Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 16973
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μπαίνω στο σαιτ του γραφείου και μου βγήκαν τα μάτια. Άλλα σχέδια είχα και σε άλλα προχώρησαΧμμμ;
το κορίτσι επέστρεψε και φυσικά κατευθείαν τηλέφωνο στο γραφείο στο οποίο 'παραπονέθηκα' γιατί μου χάλασαν τα σχέδια για συνεύρεση με άλλη κοπέλα που μου είχε γυαλίσει.
με το εν λόγω κορίτσι έχουμε συναντηθεί πάρα πολλές φορές.Προσκύνημα
είχε έρθει κατευθείαν από το ξενοδοχείο της, άφησε βαλίτσες, φρεσκαρίστηκε και κατευθείαν σε μένα.
φατσούλα πολύ όμορφη, κορμί τέλειο , παρά τις γέννες, το μόνο αρνητικό ίσως η επέμβαση του πλαστικού χειρουργού της που ίσως χρειαζόταν λίγο πιο μικρό στήθος. ψεγάδι όμως είναι αυτό προς το σύνολο ( συμπεριφορά- υπηρεσίες-ομορφιά )
το κορίτσι στην ώρα του παρά τις καρέκλες που έριχνε. Μες την χαρά και την τρέλα, περιποιημένη με ελαφρύ βάψιμο , κομψά ντυμένη.
κατευθείαν φιλιά και χάδια ούτε χαιρετούρες ούτε welcome ούτε τίποτα στην μούγκα. κάγκελο ο μικρός. σταματάμε για λίγο για τα Καπέλονέα του μήνα που έλειπε συνοδεία από κρασάκι.
μου ορμάει κάποια στιγμή και αρχίζει το πανηγύρι. τί φιλιά , τί χούφτωμα μόνο τα ρούχα μου δεν μου έσκισε.
φιλιά με γλώσσα , εάν είχα αμυγδαλές θα μου τις ξερίζωνε.
πίπα πότε αισθησιακή ,πότε έπιανα με την σειρά μου αμυγδαλές, περιφερειακά κάνει αρκετά περάσματα, πάει και προς τα πίσω .
ευχαριστιέται την περιποίηση με και ολοκληρώνει με υγρά και συνοδεία από αναστεναγμούς και κραυγές.
πέρασμα προφυλακτικού και βουρ στον πατσά.
κάθισε από κατευθείαν από πάνω μου, ταυτόχρονα σε αγγίζει, σε φιλάει , αλλάζει στάσεις , οδηγεί τον παρτενέρ της με μαεστρία .
ξέρει τι κάνει και πως το κάνει, δεν λειτουργεί μηχανικά. κανά μισάωρο παλεύαμε ώσπου ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα στο στοματάκι της.
μπανάκι,κουβεντούλα και κρασί
πάει για λίγο στο μπάνιο κάποια στιγμή για να βάλει πούδρες κτλ και ακολουθώ εντός λεπτού,
ξανά τα ίδια εντός τουαλέτας , να κοιτιέται στον καθρέφτη και εγώ στα 4 από πίσω της.
χαϊδεύεται σε όλο το κορμί της και αναστενάζει, γυρνάει με σηκώνει και γονατίζει , ποιο βαθιά δεν πήγαινε το καραμέλωμά της.
πέρασμα προφυλακτικού με διείσδυση στα όρθια.
τελείωσα μέσα της , εντός προφυλακτικού βέβαια,

συμπέρασμα : γεννήθηκε σε λάθος χώρα και λάθος χρονική στιγμή.
γαμώ την καταδίκη μου Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
θα ξανά-ξανά και ξανά την συναντήσω !!!!!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.755
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2019
Eβαλε σιλικόνη?
23 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Χμμμ; γιατί πριν τί είχε;
gpd
gpd
23 Νοεμβρίου, 2019
Αστην και για μας ρε σύντροφε να τη χαρούμε,όλο κλεισμένη λέει είναι.
26 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν δεν είχε γι αυτό ρωταω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4