Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μισάωρη συνεύρεση με την Κατρίν στα 90 ευρώ στο γνωστό παραβαρδάρειο. Μ' άρεσαν οι φωτό κι οι κριτικές που διάβασα κι είπα να δοκιμάσω. Δεν θα πω πολλά, γιατί ήμουν αρκετά καβλωμένος και με το που την είδα καύλωσα ακόμα περισσότερο. Θόλωσα. Οπότε μπορεί και να σας παραπλανήσω. Εγώ αυτό που είδα ήταν ένα κορίτσι νέο, γύρω στα 27, με κορμί θηλυκό, που θα έβγαζε όμως όλο το δυναμικό του αν ήταν τουλάχιστον 5, ίσως και 10 κιλά ελαφρύτερο. Πρόσωπο που αμυδρά μόνο θυμίζει τις φωτό. Πιο καθημερινό, πιο "φοιτήτρια της διπλανής πόρτας". Αμακιγιάριστη μου εμφανίστηκε, με μια απλότητα που έρχεται σε πλήρη αντίθεση με τις πουτανέ και ολίγον τραβελέ φωτογραφίες.Είχε όμως και μια απόμακρη αύρα, λίγο σνομπ, μασούσε και μια τσίχλα. Αγγλικά πολύ μέτρια. Όπως την κοιτούσα μ' άρεσε πάρα πολύ. Όταν δε έκανε μια κίνηση και μου αποκάλυψε τις βυζάρες της νόμισα θα έχυνα επί τόπου. Απίστευτες, τουλάχιστον για τα γούστα μου. Άρχισα να τη φιλάω, έχει κι αυτή φτιαγμένα χείλη, φιλά ωραία, παραμένοντας ταυτοχρόνως απόμακρη. Έγλυψα και το νινάκι της, νομίζω όχι το δυνατότερό της σημείο (πώς θα μπορούσε άλλωστε μετά από αυτά τα βυζιά). Όπως είναι φυσικό την έβαλα να κάτσει πάνω μου, για να γλύφω τις βυζάρες της. Λάθος μου, όπως αποδείχτηκε, γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ. Μετά λέω ας την βάλω να μου πάρει πίπα, μπας και ηρεμήσω, αλλά αυτή άρχισε το έντονο, σκληρό τρομπάρισμα και με τελείωσε. Πιστεύω με κατάλαβε και τό 'παιξε επίτηδες έτσι. Οπότε για το κυρίως πιάτο δεν έχω να σας πω και πολλά για την Κατρίν. Όπως ήρθαν τα πράγματα θα προτιμούσα να την συναντούσα για κανένα χορό σε στριπτηζάδικο, παρά για πήδημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
341
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ilarionas, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2019
Ουκρανάκι της σειράς (και μάνα...). Ακόμη και οι σέλφι που μου είχαν στείλει πειραγμένες ήταν. Έβλεπες τα κουφώματα από τις πόρτες με καμπύλες δίπλα στα μπούτια τηςΚεφάλι σε τοίχο!
21 Νοεμβρίου, 2019
Έβαλε σιλικόνη γτ βλέπω στ σάιτ 4d k από κοντά θυμάμαι δυάρια-δυομισαρια ειχε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2