Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στο ξενοδοχείο της κοπέλας στην λεωφόρο της Αμαρτίας. Θέλοντας να ξεδώσω λίγο, είδα ότι υπήρχε κοπέλα διαθέσιμη με φυσικά μεγάλα μαστάρια.
Περίμενα κιόλας ότι οι φωτογραφίες παραήταν καλές για να είναι αληθινές και έτσι ήμουν χαλαρός.
'Όταν μπήκα στο δωμάτιο, είδα μια κοπέλα που έμοιαζε στις φωτογραφίες στο πρόσωπο,χωρίς βέβαια την λάμψη των φωτογραφιών. Κλασσικό Ουκρανικό πρόσωπο, στρογγυλό, γλυκό.
Έβγαλε την ρόμπα που φόραγε και αποκαλύφθηκαν παραπανίσια κιλά στην κοιλιά, το οποίο ήταν αναμενόμενο για μένα, αλλά και 2 βυζόμπαλα, στητά όσο γίνεται με τέτοιο βάρος, με ροζ ρώγες..
Στο κομμάτι του σεξ δεν πήρε κάποια πρωτοβουλία, κάτι για το οποίο δεν είχα θέμα. Με χάλασε βέβαια η χρήση του gel( δεν έβαλε πολύ,αλλά εμένα με χαλάει). Με άφησε όμως να τελειώσω στις βυζάρες της, κάτι το οποίο μου άρεσε.

Συνολική άποψη: Για τα χοντρά, είναι μια χαρά, αλλά για το κάτι παραπάνω όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.027
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Inf0, callahan, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2019
Δεν μου αρέσειΕμμμμ Δεν είναι όμορφο κορίτσι Καλύτερα να το κάνειςΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
J
jojker77
23 Νοεμβρίου, 2019
Ένα κορίτσι με τόσο μεγάλο μέγεθος στήθους δεν μπορεί να είναι κοκαλιάρικο ακόμα και για ιατρικούς λόγους. Εάν θέλετε ένα λεπτό κορίτσι, τότε θα έχει μικρά βυζιά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2