Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τι να πω guys, δε γραφω κριτικες συχνα, αλλα εδώ ηταν κατι το διαφορετικό, οπότε θα γραψω κι εγω επιβεβαιώνοντας κυρίως τις πρώτες κριτικες που γραφτηκαν για αυτην, τουλάχιστον όσον αφορά τη διάθεση, η οποια μαγκες μου ηταν δεκαρακι σκετο. Για εμφανιση όλες οι κριτικες ειναι πολύ σωστες
Πρόσωπο θα βαλω 8, ισως η πρωτη φορά που βαζω 8 ενώ έχει pumpαρει λίγο χείλια κι ο λόγος ειναι ότι μάτια κ λοιπό πρόσωπο πολύ καλο, κ χείλια ευτυχως αρκετα ελαφρα φουσκωμενα, ό,τι βλεπετε στις φωτό βασικα. Σωμα όπως ακριβως είπαν κι άλλοι, καταρχας ειναι όλο φυσικό, γεννηθηκε με ένα τελειο μοντελέ σώμα, που όμως επειδη ειναι καμια τριαντάρα πλέον, αν δεν κανει κάτι παιζει λίγο να χαλαρώσει. Προς το παρόν παντως τελειες ποδάρες κι όλες οι αναλογίες σωστες (για όσους δε ζητανε kardashian σωμα, βεβαια)

Ενα πρώτο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι η kaysi ξερει να είναι γυναίκα, οι περισσότερες το χάνουν. Elegant κ σέξυ εμφάνιση, με τις γοβίτσες της, αλλά σίγουρα όχι πορνοεμφάνιση και βεβαια ολόκληρη περιποιημένη τόσο όσο, παντού.
Αυτό μαζί με τη πολυ δυναμική εμφάνιση με βαθύ φιλί ξεκινάνε πολύ ζεστά το ραντεβου.

Δε νομίζω χρειάζεται να περιγράψω ειδικά, αλλά δε μου άφησε τον πούτσο σε ησυχία καθόλου κι η περιποίηση της ήταν παντού, με απίστευτη όρεξη αλλά κ πολύ καλή τεχνική για μένα. όταν ανελαβα εγώ της πρότεινα 1-2 παιχνίδια και της είπα αν κατι σε χαλαει πες το κ μου λεει κανε ότι θες, σε εμπιστεύομαι Ναι!Καπέλο αρχισε πολύ χαλαρα κ φυσικά σε αντιδράσεις, δεν μπηκε σε κανα ρόλο ξερωγω, και κατέληξε να σταζει απο παντού και να χτυπιέται. Το ίδιο και στο σεξ, όπου στις μπάλες μου αν όντως τελειωσε ή όχι, όπως είπε, αλλά ειχε συμμετοχη σαν παθιασμένη κοπέλα σου και στο τέλος ειπε περασε κι αυτη καλά. Άρα ή σεξομανής ή απλά μια χαρα ευγενική, γαμάτα και τα 2. Επίσης καθόλη τη διάρκεια και γούσταρε να ακολουθεί, αλλά και έπαιρνε πρωτοβουλίες

cheers guys, well done Kaysi girl!! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nks_the_greek, THV, TurboLover και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού