Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδω και καιρό, για πολλούς λόγους κλείνω ημίωρα ραντεβου. Την Παρασκευή μου την έδωσε και πηρα το πρακτορείο. Μιλησα με την Νικολ, που μετά απο τόσα ραντεβου ξερει τι θελω. Είχα βαλει στο μάτι (μην ρωτατε γιατι), την Κατερινα. Ρωτάω την γνωμη της Νικολ, και μου την προτείνει. Ευτυχώς την άκουσα.

Η Κατερίνα είναι μια ψηλή (Νταρντανα), με γλυκο πρόσωπο, ντροπαλή στην αρχή αλλά μετα αν την ζεστανεις συντομα σε ανταμοιβει. ΕΧει πολύ χιουμορ, είναι εξυπνη και φαιρνει στο δωματιο μια αυρα, θετική, αρχοντική, οχι πουτανιά.

Φιλά καλά και γλύφει ακόμα καλύτερα. Ειναι τρυφερή κι θελει τρυφεροτητα. Δεν ξερω αν θελει αγριαδες. Εγω αυτη την φορα ημουν γουτσου γουτσου. Τελικά, δεν κατάλαβα πως περασε η ωρα, Τελειωσα δυο φορες και ηθελα κι αλλο. Αναθεμα το κινητο του οδηγου.

Η Κατερινα ειναι μια κοπέλα ειδικού χειρισμου Να την φροντιζετε και να την προσεχετε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.857
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mick11, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2019
θα μπορουσες να γραψεις και 2λογια παραπανω για την εμφανιση..βυζι στητο?νταρτνανα?πολλα κιλα παραπανω?προσωπο στρογγυλο οπως φαινεται?γιατι εχει και μια ψιλοξεκαρφωτη σελφι στο τελος που την δειχνει τελειως διαφορετικη
18 Νοεμβρίου, 2019
ρε συ lippy,πες κατι παραπανω!μιλαμε για θωρηκτο κ μ αρεσουν πολυ οι νταρντανες! Ναι! βλεπω σιδερακια ή κανω λαθος?δε μ ενοχλει απλα να ξερω.το βυζι? στητο ή πεσμενο? σφιχτη ή πλαδαρη? περιμενω παικτουρα μου! Καπέλο
19 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι θωρηκτο, ρε αδελφέ, ψηλή βαριά κοψιά αλλά σφιχτη . Σιδερακια δεν είχε, ή δεν καταλαβα αν εχει....στητό βυζι πολύ καλό κατα την γνωμη μου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3