Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 14 10
Call-Girls 16305
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξαναγραφω κριτικη για την ΜΙΑ καθως η πρωτη χαθηκε στο διαδυκτιο μαλλον..Απο την προηγουμενη φορα η Αντζυ μου ελεγε παρε μια παρε μια και δε θα χασεις κατι δουλειες που ειχα κατι που εφυγε δεν προλαβα..Τωρα ομως τα καταφερα και δικαιωθηκε η κυρια ανζτυ..Δεν εχω να γραψω και πολλα διοτι οι προηγουμενοι ειναι σαφης..Δυνατο μωρο με βυζαρα και ποδαρες,προσωπο καλο ματαρες και κωλαρα,υψος κοντα στο 1,75 με χαμογελο και διαθεση για να σε ευχαριστησει..Δε κοιταει ρολοι αγγλικα καλα αρα στ ημιχρονο μπορεις να μιλησεις ανετα της αρεσει η ελλαδα οι ελληνες και καποια στιγμη μου πε θα θελε να ζησει εδω..Στο μενου παμε τωρα γλυφει πολυ καλα και της αρεσει εμενα πρπει να με γλυφε κανα εικοσαλεπτο παιζει καλα με τα μπαλακια και υγραινεται ευκολα..δαχτυλακι δεχτηκε ευκολα αλλα δεν ειναι για αγριαδες χαστουκια τραβηγαματα μαλλιων και τετοια..Παιχτηκαν δυο γυροι οπου αντεχει σφυροκοπημα αλλα με το μαλακο παιδια μην το παρακανετε..Επισης τη αρεσει να παιζετε μαζι της να την γλυφετε καθως γουσταρει και το διχνει,υγραινεται ευκολα..Καταθεση και τις 2 φορες στο σωμα της αν και την δευτερη με παρακαλεγε να τελειωσω στο στοματακι της αλλα δε προλαβα...χαχαχ...Αυτα απο μενα παιδια να γαματα καλα και να στε καλα..Ενα μπραβο στο γραφειο και στο τηεφωνικο κεντρο οπου εμενα προσωπικα με κατευθεινει τελεια και σχεδον παντα περναω καλα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού