Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνεννόηση με το γραφείο με μηνύματα εύκολα και γρήγορα. Η κοπέλα ήρθε με μικρή καθυστέρηση.
Η Βερόνικα είναι όμορφη κοπέλα με εξωτερικό πρόσωπο. Είναι όπως τα βλέπετε στις φωτογραφίες, ωραίο σφιχτό κορμί μικρό στήθος, και ωραίο δέρμα.

Είμαι στον πρώτο γύρο έπαιξε πίπα μέτριας απόδοσης και μετά από λίγο σκούφος και ανέβηκε από πάνω λίγο με χάλασε ότι ενώ ήτανε υγρή έβαλε λάδι. Αφού καβάλησε κανένα πεντάλεπτο την έστησα στα τέσσερα ε βάλε λίγο λάδι στον κώλο της και της τον έβαλα αργά, μετά από λίγο αφού άνοιξε ο κώλος της έβαλα λίγο ένταση δυστυχώς όμως δεν κρατήθηκα πολύ και τελείωσα γρήγορα.

Αφού κάναμε και οι δυο γρήγορο ντουζάκι Μου έκανε μασαζάκι και μετά από λίγο μου πήρε πίπα και ξαναμπήκα μέσα της.
Την γύρισα στα πλάγια και της τον ξανά καρφώσω στον κώλο μετά από λίγο όμως έχασα την στηση μου , Αλλά συνέχισε με πίπα και πολύ ωραίο γλείψιμο στις μπάλες. Το γλείψιμο στις μπάλες συνεχίστηκε για αρκετή ώρα όπου η γλώσσα της πήγαινε σε όλη την περιοχή και γύρο.
Δεν μπορώ να πω ότι έχει πολύ πάθος μέσα της αλλά είναι αρκετά φιλότιμη και έχει πολλή υπομονή. Ήταν Μία ωραία συνάντηση και μπορώ να πω ότι πέρασα καλά. Δεν ξέρω αν θα την Ξανά συναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gousgoun
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
932
Πόντοι:
6.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mixalis mixoy, kwstasxat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού