Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465270
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν ξεκινήσω αυτή την κριτική θα ήθελα να ευχαριστήσω το γραφείο καθώς και το μέλος ampelale για τη διοργάνωση του διαγωνισμού στο μπου όπου είχα την τύχη να κερδίσω ένα εκπτωτικό κουπόνι -50% για ενα ραντεβού.επειδή δεν είχα ξαναπάρει από το συγκεκριμένο γραφείο και δεν ψηνόμουνα να πάω στα τυφλά,επέλεξα την αριάνα καθώς οι φώτος με έψησαν και οι κριτικές ήταν καλές.επικοινωνία με το γραφείο άριστη,όπου ανεφερα το εκπτωτικό κουπόνι και έγινε η απαραίτητη διασταύρωση.επιβεβαιωτικό τηλέφωνο από τη τζένη,έπαθα ζημιά..Έρωταςαχ ρε τζένη τι γλυκειά φωνούλα είναι αυτή?
επειδή όλα στη ζωή έχουνε τα θετικά και τα αρνητικά τους θα αναφερθώ και στα 2 γιατί στο μπου πρέπει να λέμε τα συκα συκα και τη σκάφη σκάφη.αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του σαιτ.θα αφηγηθώ λοιπόν τα γεγονότα
πάει η ώρα ακριβώς και πουθενα το μωρο..με παίρνουν τηλ απο το γραφείο ότι θα καθηστερήσει το μωρο γιατι είναι κλειστό το κέντρο λόγω επίσκεψης του κινέζου προέδρου..πρωτο ραντεβού εν τω μεταξει..τεσπα οκ λέω δεν πειράζει.σκάει το μωρο με 20 λεπτη καθηστερηση και κατεβαίνω να ανοίξω.εντυπωσιακή στο ημίφως,ψηλη και με τις πλατφορμες αντε γεια!γλυκο προσωπάκι με χαμόγελο!Μεγάλο χαμόγελο
σταυρωτο φιλάκι και ανέβασμα πάνω για δράση.αφού έπεσε μια κουβεντούλα-γνωριμία της πρότεινα να μπανιαριστεί αλλά αρνήθηκε καθώς δήλωσε έτοιμη.μεταφορά λοιπόν στην κρεβατοκάμαρα όπου το μωράκι έλυσε το φερμουάρ του μαυρου φορέματος που φορούσε και αποκαλύφθηκε η κορμάρα της.το εσωρουχο πού είναι της λέω??δε χρειάζεται μου λέει,είναι περιττό.Ναι! και πέφτει πάνω μου και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα..τρελαίνεται να φιλάει αυτό είναι προφανές..και με φουλ γλώσσα!πιπέτο ακαπέλα και βούρ όπου μεσα σε 5 λεπτα σήμανε η λήξη του πρώτου γύρου σχετικά γρήγορα.ντουζάκι εναλλάξ και άραγμα αγκαλιά όπου η κοπέλα αν και μικρή στην ηλικία απέδειξε ότι είναι αρκετά ώριμη και μπορείς να συζητήσεις για διάφορα θέματα μαζί της..φιλάκια κατά διαστήματα και παιχνιδάκια όσο κράταγε η κουβεντούλα,της αρέσει η καβλάντα.ξεκίνημα β μέρους με δική της πρωτοβουλία κάτι που μου άρεσε και ανταπέδωσα με φιλάκια σε ρώγες λαιμό γάμπες κοιλια παντού..το μωράκι να έχει ζεσταθεί για τα καλά και μπάσιμο σε ιεραποστολική θέση!γύρισμα στα 4 όπου έπεσε άγριο σφυροκόπημα και το κορίτσι όχι μόνο άντεξε σε δυνατές στροφές αλλά το ζήταγε!επίσης τρελογούσταρε σκαμπιλάκια στον πωπο!Προσκύνημακατάθεση εντος σκουφιδίου και μείναμε για λίγο έτσι ενωμενοι..μπανακι και από τους 2 γιατί είχαμε γίνει και οι δύο μούσκεμα στον ιδρώτα και φιλάκι χαιρετισμού καθώς η μία ωρα είχε ήδη περάσει..
Συμπερασματικά:καλή γκομενούλα,πιτσιρίκα,καλή συμμετοχή και κουβεντουλα,φυσικό στηθος μικρό αλλά τίμιο.κατι που ίσως χαλάσει μερικους είναι τα σιδεράκια(σκεφτόμουνα μην πιαστεί κανένα χείλος η καμια πουτσοπέτσα πουθενα,αλλά η κοπελα με καθησυχασε ότι δεν της έχει τύχει ποτέ) και μια ελαφρά τρίχωση στο μουστακι-συνίσταται αποτρίχωση.καλα μπορώ να πω πως πέρασα,αλλα επειδή υπαρχει μεγάλη πληθώρα κοριτσιών δε νομίζω να την ξαναεπιλέξω.
αυτά από εμένα καλά να περνάμε!

Υ.Γ.τζένη πότε θα πάμε για καφέ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, Gingos, Romeakias και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2019
Δεν θα την ξανά επιλέξεις; Μου κάνουν μεγάλη εντύπωση τα κριτήριά σου. Πως γίνεται να βρέθηκες μ' αυτήν την κοπελάρα και να λες αυτά που λες; Μιλάμε για γυναικάρα και να ξέρεις ότι έχω αξιόπιστο μέτρο σύγκρισης...
13 Νοεμβρίου, 2019
γουστα ειναι αυτά μάστορα
14 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαφώς γούστα είναι και δεν το είπα με κακή πρόθεση. Απλά με μένα ήταν καταπληκτική όλες τις φορές που βρεθήκαμε. Για την ιστορία πάντως, στο μάστορα που είπες, έπεσες μέσα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3