Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά το αβγαλτο και αθώο πιπινακι την Diana ήρθε το βαρύ πυροβολικό η Kaysi!!!Κάτι σαν ορεκτικό και κυρίως γεύμαΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΜατάκιΕίχα διαβάσει τα καλύτερα αλλά ήθελα να επιβεβαιώσω.Για εμφάνιση ομιλία στυλ τα είπαν και οι συναγωνιστές.Εγω θα εστιάσω στο σέρβις όπου η ΓΥΝΑΙΚΑ δεν παίζεται με το που μπήκε άρχισε τα γλωσσόφιλα μου τον έπιασε ήταν έτοιμη για δράσηΠροσκύνημα Στην πίπα μόνο είχε αρκετό δόντι αλλά το κάνει με τόσο πάθος όρεξη για deepthroat και σπατουλαρει όλη την περιοχή οπότε λίγο με ένοιαξε αυτό.Στα του σεξ όλες οι στάσεις σε όλα τα μέρη και ξανά πίπα και ξανά σεξ και δώστου πάλι.Σκυλι του πολέμου θέλεις ένα βράδυ ολόκληρο να παλεύεις μαζί της ΚατσικογάμηςΝαι!ΈρωταςΠροσκύνημα
Τα φιλιά της ήταν χωρίς υπερβολή ως το λαρύγγι μου και η γλώσσα της μουλιασε με την δική μου.Η γυναίκα είναι σεξομανης καυλιάρα φουλ δεν το κάνει για τα φράγκα μόνο επίσης πολύ διαχυτικη I like you I love you I love your dick και κοιτούσε και την τσόντα στην tv και καυλωνε.Pse καθαρόαιμο δεν σπαταλάει τον χρόνο σε κουβεντούλες και χαδάκια αντέχει και γουστάρει σεξ ωρών.Μετα το "γλυκο" Diana ήρθε και το "αλμυρό" Kaysi και έκλεισε γεμάτα η βραδιά!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., petergsp, kostis76 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2019
Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1