Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
Call-Girls 209357
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα, και απο μενα, Χαμόγελο λοιπον ειχα και εγω μια πολυ καλη συναντηση με την πανεμορφη Ρωσιδουλα Ναταλυ, σε γνωστο ξενοδοχειο του κεντρου!Γερο-μύστης Πηρα τηλεφωνο στο γραφειο και ευτυχως, ειχε την ωρα που με βολευει βαρδια η καυλιαρα ΝαταλυΈρωτας Πηγαινω στο χοτελ, μιση ωρα νωριτερα, ενημερωνω τη τσατσα για το δωματιο και καθως εκανα το μπανακι μου, περιμενωντας τη κορασιδα για Κατσικογάμης Η πρωτη εντυπωση πολυ καλη, ψηλη με καστανοκοκκινα μαλλια και κατι ματια που χανοσουν στο βλεμμα της,,, πολυυυυυ ομορφη μαγκες! Πηγε για μπανακι, και μου ηρθε μπανια ρισμενη οπου ξεκινη σε με φιλια, και υστερα μια πιπα για σεμιναριο με deep throat, ανεβηκε απο πανω μου και χοροπηδαγε σαν τρελη στον μικρο μου,Ναι! που τον εξαφανισε με μανια στην μουναρα της!ΈρωταςΜεγάλο χαμόγελο Δαχτυλα παντου, δεχοταν αδιαμαρτητα, να πω επισης ,οτι ενω με πιπωνε με μανια, της σαλιωνα το κωλομουνακι της με τα δαχτυλα μου!Ναι!Προσκύνημα ΤΟ μονο κακο, που οφειλω , να πω, ειναι οτι ενω γραφει και τελειωτικο στο προσωπο, στις υπηρεσιες της, η κοπελα μου το αρνηθηκε, κατι ποθ πρεπει να το διορθωσει αμεσα το γραφειο! Τελιωσα μια φορα , στο στοματακι της, δεχοντας αδιαμαρτυρητα το καυτο μου σπερμα στο στομα της με ευχαριστηση οπου πηγε και τα εφτυσε με στο μπανιο!Ναι!ΈρωταςΕμμμμMoney Mouth Τελος, δυστυχως για μενα, παιχτηκε μονο ενας γυρος, και στο τελος μιλησαμε με την κοπελα πριν φυγει καθως ειναι πολυ ομιλητικη και συζυτησιμη , οπου την αποχαιρετησα με ενα φιλι, ελπιζοντας για μια ακομη συναντηση στο μελλον! Αυτα απο μενα, συναγωνιστες, και να περνατε Γερο-μύστης καλα!

Υ.Γ κατι που χαλασε ακομη ειναι η ξινη κοπελα στη ρεσεψιον, του ξενοδοχειου, στο Bill που εδειχνε να βαριεται να με εξυπηρετησει, ( εχουν αναφερθει και αλλοι συναγωνιστες, στο παρλθον, για αυτο!)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.308
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, kaavlas, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2019
μπορεί να βλέπει όλα τα ζευγαράκια και τους γαμίκους που πηγαινοέρχονται και να είχε καύλες και να είχε νεύρα που δεν την πηδάει κανείς...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
09 Νοεμβρίου, 2019
Φίλε μου τα βυζιά της ήταν τόσο τρομερά όσο αναφέρουν οι υπόλοιποι ;
Ο κώλος της ωραίος ;
T
Titlover69
10 Νοεμβρίου, 2019
Λύπη Πανεμορφη και Ναζιαρα....6,5 γενικη βαθμολογια?? Η πολυ αυστηρως εισαι η δεν αξιζει η νεαρα...
10 Νοεμβρίου, 2019
Τυπε δεν ειμαι αυστηρως , απαιτητικος ειμαι , γιατι εδωσα 140 και οχι 20 Money Mouth, και αλλα εγραφαν οι υπηρεσιες τις , άλλα δεχτηκε, οπως το τελειωτικο στο προσωπο, που το εγραφε στο site σαν εξτρα υπηρεσια, παντως η κοπελα ηταν σκετο κουκλι και εκανε πολυ καλη πιπα ,με deepthroat, αξιζε τα λεφτα της και με το παραπανω!Ναι! καθως αν ειδες εβαλα 8 στην εμφανιση της κοπελαςΠροσκύνημα απλως το γραφειο δεν ενημερωνει σωστα τις υπηρεσιες της καθε κοπελας!Money MouthΓλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4