Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέπω 10άρια, 9,5άρια κτλ και λέω να δοκιμάσω. Περίμενα από το γραφείο να μου πουν ότι έχει σειρά αναμονής αλλά μου κλείσανε για 4 ώρες μετά και απόρρησα... Ταυτότητα μου ζήτησαν αλλά φυσικά δεν την έδωσα, μόνο την έδειξα και την ξαναπήρα. Η κοπέλα στην ρεσεψιον στην αρχή επέμενε αλλά όταν είδε ότι ήμουν απόλυτος μια ματιά της έριξε και μου την έδωσε. Μην μασάτε και δίνετε ταυτότητες..!
Εντάξει καλή κοπέλα, γενικά δεν λέει όχι αλλά δεν είναι και 10αράκι. Απορώ εδώ κάποιοι πως βάζουν τόσο εύκολα 10. Η κοπέλα είναι μικρή σε ηλικία, εμπειρία δεν έχει και πολύ, είναι αδύνατη αλλά το σώμα της δεν είναι και σούπερ... Πρωτοβουλία μηδέν, επικοινωνία ελάχιστη, υπάρχουν πολύ καλύτερες που δεν παίρνουν 10άρια... Καλό στοματικό και γενικά υπάρχει διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη. Συμπερασματικά είναι καλή δεν τα κλαις τα λεφτά σου, αλλά όχι και 9άρι ή 10άρι... είπαμε δεν είναι σουπερμόντελ το κορίτσι. και τα πραγματικά 9άρια ή 10άρια που υπάρχουν νομίζω είναι μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού.
Με βάση αυτά που διάβασα είχα μεγάλες προσδοκίες αλλά απλά ήταν μέτρια προς καλή. Προσωπική μου πάντα εκτίμηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
429
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kwstasxat, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού