Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση προ ημερών.Γι αλλού ξεκίνησα αλλά ο δαίμων της πουτανιάς είχε άλλη γνώμη Εμμμμ
Με τα πολλά βρήκα την κοπελιά ελεύθερη και είπα:δε βαριέσαι...
Για να λέμε και τα καλά πάντως,το γραφείο θυμήθηκε την προηγούμενη πατάτα που έκανε κι έτσι μου δώσανε και μιά έκπτωση.Αυτό είναι μιά καλή επαγγελματική κίνηση και μπράβο τους,μήν κράζουμε μόνο.
Ανέβηκα με βαριά καρδιά είναι η αλήθεια, ξέρετε πως είναι να κάνεις κέφι να φάς κάτι και να σου σερβίρουν φασολάκια
Η κοπέλα είναι πολύ γλυκειά και πρόθυμη.
Κορμάρα κατά τα γούστα μου.Τα βυζγιά κοιτάνε ψηλά.23ών Μαίων από μια μικρή πόλη της Ουκρανίας,ναι!!!δεν είναι μοσχοβίτισσα
Στο φιλί δεν το πολύ είχε στην αρχή,μετά καλύτερα.Οι φωτογραφίες της είναι μαλακίες,από κοντά είναι πολύ καλύτερη.
Αγγλικά βασικά,αλλά βγαίνει άκρη αρκετά.
Είναι 5 μέρες μόνο στη δουλειά αυτή,για πρώτη φορά,με ότι αυτό συνεπάγεται...(λίγο σφιγμένη,λίγο άπειρη)
Όσοι θέλουν ξεσκίσματα και φωνές και τι μου κάνεις μάνα μου,προσπεράστε.
Οι υπόλοιποι θα φάτε φρέσκο πράγμα Γλώσσα
Δεν το μετάνιωσα ούτε νιώθω ότι τα έκαψα αλλά γούστα είναι αυτά.
Στο πρώτο γύρο τα πήρε όλα και τα κατάπιε Πολύ σαλιωτική,αλλά σχετικά ρηχή πίπα η οποία δεν με πολυενδιαφέρει ούτως ή άλλως.Στο σεξ λίγες βαριές ανάσες και αγκαλίτσες.Έτσι κι αλλιώς δεν είμαι για παραπάνω... Γερο-μύστης
Οι περισσότερες που έρχονται και ξανάρχονται είναι τρίμπαζα.Εδώ τουλάχιστον παίζει φρεσκαδούρα.
Εάν ήταν εδώ μόνο αυτή και οι "απέναντι" ίσως να ξαναπήγαινα κιόλας
Να είστε γέροι και ντούροι Ναι!

Υ.γ 1 πιστεύω ότι στη συμμετοχή την αδικώ αλλά ας είναι,λόγω απειρίας και έλλειψης πουτανιάς
Υ.γ 2 πίπα έβαλα τα φτύνει γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν το πολυκατάλαβε με τόσο σάλιο που έβγαζε Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, rodriguez65, delipas και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού