Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 18 10
Call-Girls 25789
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πανεύκολη επικοινωνία με τα εξυπηρετικά κορίτσια του γραφείου. Ανοίγω την outcall πόρτα μου λοιπόν και μένω άφωνος ... εντυπωσιακή εικόνα η Margo μας ... ψηλή, κατάξανθη με ένα υπέροχο ντύσιμο - κυριλέ και όχι ξεφωνέ - κατακόκκινη ολόσωμη φόρμα με κοντό παντελονάκι που κατέληγε σε δυο ατελείωτα πόδια και κόκκινες γόβες. Γουάου !!! Το πρόσωπο όντως στρογγυλό αλλά πανέμορφο και γλυκό ταυτόχρονα επικεντρώνεται γύρω από τα απίθανα μάτια της και το ζεστό χαμόγελο. Προκαλεί σίγουρα στροφικές κακώσεις αυχενικής σπονδυλικής στήλης στο πέρασμά της. Θα έλεγα ότι είναι πιο όμορφη από τις φωτογραφίες της αλλά παραδόξως αυτές έχουν καταφέρει να αποτυπώσουν το γλυκό χαμόγελο του καλού κοριτσιού. Και αυτό ακριβώς είναι η Margo. Ένα καλό και όμορφο κορίτσι που δε θα γυρίσει πορνό μαζί σου αλλά θα σε κάνει να χαθείς σε ένα ατελείωτο girlfriend experience με συνεχόμενα τρυφερά φιλιά με γλώσσα και χάδια. Το σώμα της δεν είναι ιδιαίτερα γυμνασμένο αλλά προικισμένο από τη φύση άκρως θηλυκό. Για τα πόδια της είπα, το στήθος είναι όμορφο σε αφή και όραση και γεμίζει μεγάλες παλάμες με υπέροχες μικρές αλλά ευαίσθητες ροζ ρώγες. Το κωλαράκι στρουμπουλό για ζούλιγμα και το δέρμα της αψεγάδιαστο, λείο και μοσχομυρωδάτο. Άφησα για το τέλος το υπέροχο, σχεδόν άχρωμο και άχειλο μουνάκι της, το οποίο είναι μονίμως υγρό και πλημμυρίζει όταν ασχολείσαι μαζί του. Τρελαίνεται η Margo με την περιποίηση, τρελάθηκα κι εγώ και έμεινα αιώνες εκεί κάτω. Τέλεια γεύση, το έφαγα στην κυριολεξία. Και όταν επιτέλους μπήκα στο πανέμορφο αυτό μουνάκι χρειάστηκα όλη μου την αυτοσυγκέντρωση να μην τελειώσω στο δευτερόλεπτο. Αφάνταστα στενό. Προσοχή συναγωνιστές! H Margo ακολούθησε σε όλες τις ποικιλίες του Καμασούτρα με ελαφρά βογγητά, τέλειο ρυθμό και συγχρονισμό, και όταν το επέτρεπε η στάση συνεχόμενα φιλιά και χάδια. Είναι γενικά μια οργασμική γυναικάρα που απολαμβάνει το σεξ και σε ακολουθεί όπου την πας. Τελείωσα εκστασιασμένος στο στόμα της, όπου χωρίς βιασύνες οι απόγονοί μου χάθηκαν στα βάθη του νιπτήρα. Ντουζάκι, τσιγαράκι, κουβεντούλα με καλά αγγλικά για να πεις ό,τι θες και έτσι για αλλαγή χάδια και φιλιά. Tip: μιλήστε της για αυτοκίνητα σαν να μιλάτε με τον κολλητό σας! Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν η σειρά μου να απολαύσω ένα πολύ καλό στοματικό από τις χειλάρες της, υγρό και με εναλλαγές βάθους, ταχύτητας, πέριξ περιποίησης και συμμετοχής χεριού. Και τις ματάρες να σε κοιτάνε τακτικά. Λίγο 69 που της αρέσει - έπρεπε να ξαναφάω το μουνάκι αυτό - και συνέχεια με επανάληψη των στάσεων του πρώτου γύρου. Το λυτρωτικό τέλος ήρθε στα βυζάκια της, όπου και παρέδωσα πνεύμα. Ντουζάκι μαζί, λίγο σόσιαλ και αποχαιρετισμός με μένα σαν ηλίθιο έφηβο να την πηγαίνω στο ασανσέρ με φιλιά και το Lady in Red του Chris de Burgh από το κινητό!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
416
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, mixalis mixoy, megasnik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού