Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 2 10
Call-Girls 2250
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα σκαλώσει από την πρώτη μέρα που ήρθε περίμενα μήπως γραψει κάποιος αλλά τζίφος(αφού την πήρα ανέβηκε κριτική)ρωτάω Νικόλ μου λέει αρέσει πολύ η Λίνα και την κλείνω.
Ήρθε με αθλητικό κολάν θυμίζει αθλήτρια παρόλο που καπνίζει αρκετά.Αγγλικα λίγα όπως είπε και ο συμπαίκτης εμφάνιση όπως στις φωτό.Αρχισε τσιγάρο παίρνοντας την άδεια μου άρχισε να με ρωτα τι δουλειά κάνω τι μου αρέσει στο σεξ κλπ μόλις βλέπω ότι πάει να πιάσει κουβέντα την στέλνω στο μπάνιο κάνοντας μου στριπτιζακι.Ειχε φέρει και την μάσκα των φωτόΠροσκύνημα Φιλια με μέτρο χωρίς γλώσσα πίπα χωρίς deepthroat με αρκετό δόντι 69 απλό της αρέσει να παίρνει πρωτοβουλίες αλλάζει στάσεις από μόνη της αντέχει γουστάρει pse κάποια στιγμή μου πρότεινε να αυνανιστουμε παρέα.Ενω έπαιζε το γατάκι της θέλοντας να χύσει ανεβαίνω από πάνω της και πάω για mouthfuck εκεί δεν άνοιγε καλά το στόμα με αποτέλεσμα να τον δαγκώνειΚεφάλι σε τοίχο! τελικά έχυσε 2 φορές και εγώ μία θέλοντας και εκείνη το 2-2 που τελικά δεν μας άφησε ο χρόνος.Της άρεσε η μουσική μου ήθελε να κάτσει και άλλο.
Στο ρεζουμέ τα συν ότι είναι καυλιάρα γουστάρει το σεξ είναι διμετρη και γενικά δεν λέει όχι σε ό,τι ζητήσεις τα πλην ότι δαγκώνει στην πίπα δεν γλωσσοφιλαει τουλάχιστον σε μένα και ναι μεν βγάζει όρεξη αλλά έχει επαγγελματισμό.Ωραια πέρασα όπως είπα και στην Νικόλ αλλά σίγουρα έχω περάσει και καλύτερα.Για όσους γουστάρουν ψηλά κορμιά με αντοχή σε πολλαπλές στάσεις που να θέλουν να χυσουν και εκείνες εγκρίνεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., petergsp, john100 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού