Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 304149
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με Ιόλη Bill Μεταξουργείο δέκα το βράδυ που έπαιζε Ολυμπιακός μπαγερν. Ήρθε νωρίτερα κατα 20 λεπτά εμφανισιακα μέτριο καθημερινό μελαχρινο προσωπάκι σώμα εξαιρετικό. Κάνει ντουζακι και έρχεται στην αγκαλιά μου. Βυζι σχετικά μικρό αλλά στητο. Με ωραία ρογα που ανταποκρίνεται. Ο κωλος της είναι ποίημα για πολλά κωλοσκαμπιλα από τους καλύτερους νομίζω στη πιάτσα σφιχτός και στητος. Παθιασμένο γλειφομουνι από μεριά μου να παίζω με τη κλειτοριδα της και να της τη παίζω με τα δάχτυλα και πολλυ σάλιο. Το. Μωρό εχυσε. Πρώτη στάση από πάνω μετά ιεραποστολικο μετά στα 4 όπου κατέθεσα στόμα. Μπανακι χαλάρωμα. Δεύτερος γύρος πλάγια όπου της τον κάρφωμα δυνατά και πέφτανε γλωσσοφυλλα φουλ μετά ιεραποστολικο με τέρμα ανοιχτά ποδια αυτή. Ιδρώνω χαλαρώνω λίγο ξαπλώνει τέλειος κάτω αυτή και της τον καρφώνω από πίσω. Μετά ανεβαίνει από. Πάνω μου κοπανιοταν κάνα δεκαλεπτο κοιτάζοντας θέαμα από. Καθρέφτη όπου και εχυσα δεύτερη φορά. Δεν άργησε να φύγει είχαμε λίγο σοσιαλ και έμαθα ότι είμαστε και γειτονάκια. Όπως ότι είναι και καθηγήτρια φιλόλογος και κάνει τα ραντεβού για εξτρά. Σαν συμπεριφορά είναι οκ αλλά δε. Μου βγάζει αυτή τη καυλα που βγάζουν άλλες ποιο πολύ μια αθωότητα μου βγάζει. Πάντως πιπα κάνει αρκετά καλή ξέχασα να πω και περιποίηση αρχιδια και γενικά δεκτική σε ότι ζήτησα. Δεν αποτελεί για εμένα έναν δυναμίτη στο σεξ που θα πω μαλακά ουαου αλλά οκ μια κοπέλα άνω του μέσου όρου. Τα 120 νομίζω είναι πολλά όμως για τη συγκεκριμένη και χωρίς κωλο και ανεξάρτητη. Νομιζω για 80 ευρώ αντε 100 Μαξ θα ήταν μια χαρά. Ίσως ξανακάνω ραντεβού μαζί της αλλά όχι στο αμεσο μέλλον. Καλά γαμησια και υγεία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2019
Όλα καλά και άγια ρε φίλε! Αλλά την ώρα του ΟΣΦΠ-Μπάγερν?? Πως συγκεντρώθηκες στο Κατσικογάμης
23 Οκτωβρίου, 2019
Καθηγητρια ειναι αλλα οχι φιλολογιας. Φυικος με ειδικοτητα πυρηνικη φυσικη
23 Οκτωβρίου, 2019
εδω παμε για πορνοσταρΝαι! ο ολυμπιακος μας πειραξε....
23 Οκτωβρίου, 2019
Την Ιολη τηνεχω συναντησει 3 φορες και θα συμμφωνησω οτι σε αυτα τα χρηματα βρισκεις πολυ περισσοτερες και καλλιτερες επιλογες.
Εμενα αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οτι με το που τελειωνει το ραντεβου φευγει αμεσως. Ουτε μια κουβεντα να πεις.
Παντως το κολαρακι της αξιζει πολυ..
W
Wiseman22
24 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι σε εμένα έκατσε αγκαλιά με τα ρουχαλάκια της και τα πάμε γενικά πολλυ ευγενικό κορίτσι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5