Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 8606
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα συμφωνησω με τους συναγωνιστες η Αλεξια ειναι μια γλυκια χαριτωμενη κοπελλα με πολυ καλο χαρακτηρα. Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι με την Μαργκο και ελαχιστες αλλες ιδια με τις φωτογραφιες και πραγματικα πολυ γλυκια στο προσωπο. Αυτο που μου αρεσε και στην Αλεξια δεν ειναι η σουπερ εμπειρη στο κρεββατι αλλα πολυ καλη που δεν προσποιειται αλλα αισθανεσαι οτι εισαι με μια γκομενα που χτυπησες σε ενα μπαρ σε ενα καμακι σου καθησε και τα δινει ολα για να σε καυλωσει και ευχαριστησει. Εμενα με καυλωνει μια γκομενα που αναστεναζει οταν την γλυφεις στο λαιμο οταν την χαιδευεις που σε φιλαει παθιασμενα με γλωσσα που χυνει οταν την γαμας η της κανεις γλυφομουνι που δινει τα παντα οτι μπορει οτι εχει στον πελατη της στον αντρα που εχει απεναντι της. Ειμαι σιγουρος οτι γυναικες σαν την Αλεξια σαν την Μαργκο σαν την Μια κλπ ξεχνανε οτι ειναι εκδιδομενες οτι θα πληρωθουνε στο τελος της ωρας και γαμιουνται για να ευχαριστηθουνε και οι ιδιες. Τετοιες γυναικες γουσταρω εγω η υποτακτικες για pse bdsm δεν μπορω τα υπερτυμπανα τα χειλια ψαριου τις παραμορφωμενες μουρες την πλαστικουρα την τυπικουρα το καρμπον προγραμμα σε ολους να τελειωνουμε και ας ειναι εμπειρες και ας παιρνουνε καλη πιπα η κανουνε αεροπλανικες στασεις. Εγω γουσταρω το θηλυκο την καυλιαρα την γυναικα και ας προσπαθει με το ζορι να τον παρει στο λαρυγγι της και ας μην ξερει τοσο καλα να κουνηθει απο πανω μου. Η καυλα της με φτιαχνει η δοτικοτητα της οι κραυγες της το χυσιμο της με κανει και χυνω. Αυτη ειναι η Αλεξια η Μαργκο Η Μια κοπελλες που τα δινουνε ολα στο γαμησι πολυ γλυκια η Αλεξια Κουκλαρα Η Μαργκο εργαλειο η Μια. Ναι και απο μενα για την Αλεξια πολυ σιγουρο στανταρακι και γυναικα που δεν πετας με σιγουρια τα λεφτα σου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, TurboLover, kwstasxat και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού