Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 8602
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έκλεισα το μωρό πρώτος μεσημέρι είναι πανέμορφη και αυτό αποζημιώνει όλα τα αρνητικά ξεκινάω με αυτά ξαπλωμένη άρχισε τη παρλα και δεν κουνιόταν καθόλου ώσπου όρμηξα με τακτ στη κάτω περιοχή παράδεισος εν όψει όχι συμμετοχή σου λέει είμαι θέα άσε να ξεκουραστώ έχω όλη την μέρα μπροστά μόνο αυτό την απαλλάσσει γλωσσοφιλα ωραία κ συνέχεια με πίπα καλή πέρασμα σκουφος κ πλάγιο πήδημα κ ιεραποστολικό τελείωσα στη κοιλίτσα της μιλάει καλά αγγλικό κ Επικοινωνία άλλο που δεν ήθελε πάλι τα ίδια κορίτσι μου είπα καμία πρωτοβουλία πάλι γλύψιμο πίπα όχι δάκτυλα καμία αντίδραση κάτσε λέω θα της το γλυψω τι δε θα καυλωσει σπάτουλα λοιπόν κ δώστου κάποια στιγμή άρχισε τις κραυγουλες τι άλλο με τη κωλαρα που έχει δε το χάνω στα4 με τίποτα ύστερα από μια γρήγορη πίπα πέρασμα προφυλακτικό κ κοπάνημα κολλήσα στη μουναρα της και ο δεύτερος γύρος τελείωσα πολύ γρήγορα μέσα της τελικά αξίζει η όχι τέτοιο μουνάκι θέλει λεφτά κ να το γαμας μια νύχτα παρόλα τα μείον είναι μαστ το συμπέρασμα όλες οι γυναίκες θέλουν λεφτά αν έχεις και είσαι και λίγο Καυλι..ς θα περάσεις πολύ καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
195
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, mick11, eridon1877 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2019
αντε γεια !!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1