Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 22461
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνια ειναι σχετικη για ξεκαρφομα. Δεν θα εβαζα κριτικη γιατι δεν εμεινε και τιποτις το αξιο λογου για να θυμαμαι αλλα ειδα τυχαια παλι το προφιλ της να βιζιταρει . Εστω και ενας να σωθει θα ειναι μια βοηθεια κατιτις την δυσκολη εποχη που ζουμε. Η Νικολ ειναι μια μαγκιορα βουλγαροτσιγγανα με πααααρα πολλα χιλιομετρα στο κοντερ της. Θαπρεπε ναχε βγει απο καιρο σε αποσυρση αλλα της αρεσει η μεγαλη ζωη και μενει ακομα στο κουρμπετι. Την συναντησα αργα πολυ μερα απο πιωμα στην Μυκονο πριν αρκετο καιρο με την γκαβλα στο κοκκινο με κεινα πουβλεπα εκεινο το βραδυ στο κλαμπ. Η Νικολ ηταν διαθεσιμη και ο κλητος μουκανε κονε γιαναρθει ξενοδοχειο. Ηρθε αρωματισμενη με αερα εκανε κατι σκερτσα και την ειπα να κατσει. Ετοιμη ηταν δεν μπηκε να πλυθει και βουτηξα να χουφτωσω. Κατι χαζογελια εκανε και κατι τουρλωματα αλλα η εικονα οταν εβγαλε το φορεμα ηταν απογοητευτικη. Ακομα και με τις καλτσες τις ψηλες δεν μαζεβοταν απο πουθενα ξεχειλιζαν οι κωλοι και οι κοιλιες. Σφιχτα μεν αλλα ογκος ρε παιδι μου σα παλεστης ενα πραμα. Δεν γαμιεται λεω τετια ωρα τετια λογια οποτε την ειπα να μεινει να το τελειωσουμε. Ηθελε να πιει σαμπανια λεω παρε στο δωματιο εχει ενα μπουκαλι στην σαμπανιερα μεχρι να βγαλω ρουχα ηρθε με ενα ποτηρι στο χερι και χωθηκα στα βιζια της για γλιψιμο. Ελεγε κατι προστυχιες ψιλοακυρες και ειχε ενα υφος λιγο αλλου νταλλου αλλα με τις γκαβλες μου εκεινη την στιγμη δεν καταλαβαινα χριστο. Την ειπα για πιπα επεσε στα γονατα και το παλεψε . Κανονικη πιπα στουντιο με προσπαθεια για τελειωμα μουκανε αλλα αν δεν γαμουσα δεν εφευγε. Πηρα την καποτα απο το συρταρι την φορεσα και την γυρισα στα τεσσερα καθρεφτη να κοιταω. Εζμπρωχνα με δυναμη αλλα δεν εμιαζε να καταλαβαινει και πολλα. Μου ριξε κανα δυο μπινελικια να γινει ατμοσφερα και εγω ανοιγα γκαζι απο πισω της. Η κωλαρα ηταν πιο ανοιχτη απο την λεκανη μου οποτε ανοιγα τα χερια μου να χουφτωνω . Πετρα ηταν δε λεω αλλα η υφη δεν μαρεσε ηταν μπετον. Εκει που γαμουσα δυνατα και τα φαρδια μουνοχειρα με καταπιναν κανονικα η δουλεμενη κολοτρυπα εκανε εναν ηχο. Μουπεσε με την μια καθως με θυμησε μπουρδελο στην λιοσιων η φαση.
Την ειπα να γυρισει να τον παιξω στα βιζιατης και εκει εχυσα.
Η γκομενα δεν ξερω πως δουλευει ακομα αλλα νταξει δεν λεω για τιποτα γουστα χαβαλε ναργιλεδες και μεζεδες μια χαρα ειναι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ισοβιτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.113
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 tsontopoulos, goldenbrown28, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2019
Δουλεύει λέει! Κ έχει πάρει 2-3 από το στούντιο μαζί της κ της πασάρει
19 Οκτωβρίου, 2019
Εχεις δίκιο, γαμώτο χάλασε σωματικά... Παραμένει καλή στο σεξάκι κ προσωπικά με καβλώνουν τα μπινελίκια που πετάει πάνω στο γαμησι, ΑΛΛΑ, αν δεν γίνει όπως την είχα πρωτο-σκίσει το 2011, τότε θα σκεφτώ ΠΟΛΥ για να την ξαναπροτιμήσω!! Θυμάμαι Πειραιώς που την είχα πάρει ( αργότερα Ηλιούπολη κ πιο μετά σε όλα τα Στούντιο της Γερμανοαλυσίδας μεχρι που σχόλασε απο εκεί) ήταν λαμπάδα -ΑΝ οχι το καλυτερο κορμι που ειχα πηδήξει μεχρι τοτε!! Τα γαμησια μας δεν τα εχω ξεχάσει ακόμα!! Ελπίζω να κόψει τα σκατολογίματα κ να πλακώσει το γυμναστηριάκι....

Ασχετο, διάβαζα στα σχόλια άλλων κριτικών, οτι παιζει να είναι "τρανσφόρμερ".. Διαφωνώ 100% διότι κ μια περίοδο είχαμε επαφές κ μου είχε δείξει φωτός της απο τότε που ήταν 15-16 χρονών και ξανθούλα!! Γλώσσα
21 Οκτωβρίου, 2019
και παλιοτερα κασσανδρας
(Updated: 23 Οκτωβρίου, 2019) 21 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Δουλεύει λέει! Κ έχει πάρει 2-3 από το στούντιο μαζί της κ της πασάρει"
Μόρτη μου, ξερουμε ποιές!? Εχεις κανα λινκ αν γίνεται?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Επίσης, ξερουμε η Ρομινα απο την ιδια αλυσιδα αν υπαρχει ακομα ή αν παιζει καμία καβλο-φωτο της!?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4