Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 11 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 39314
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έτσι ακριβός είναι… βλέποντας τις φωτογραφίες της λιμπίστηκα την σοκολατένια κορμάρα και ειδικά την κωλάρα της που τόσο επιδέξια την στήνει αλλά δεν την δίνει… Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο και η Bella ήταν στην ώρα της έξω από την πόρτα μου.. Είναι ομορφούλα (το λέω γιατί δεν φαίνεται το πρόσωπό της στις φώτο), έχει φουσκωτά χείλια και το κορμί της είναι με καμπύλες που λίγο υστερεί στο στήθος αλλά υπερτερεί στην περιφέρεια που υπάρχει και μεγαλύτερο ενδιαφέρον… Η Bella έχει έρθει αρκετές φορές Ελλάδα, έχει δουλέψει και στην Θεσσαλονίκη και ξέρει αρκετά καλά ελληνικά!..
Στα του αγώνα : φιλάει με γλώσσα, της αρέσει το 69 και αγαπημένη στάση της στα τέσσερα. Ένα μείον της είναι ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα και ένα δεύτερο που δεν δίνει την κωλάρα της που είναι σκέτος πειρασμός!..
Έβγαλα δύο γύρους σαν παλικάρι με ένα μικρό διάλειμμα και ένα πεντάλεπτο μασαζάκι που εμένα μου φάνηκε ότι το κατέχει καλά το θέμα του μασάζ όσο και της πίπας.. Στην διάρκεια του σεξ ανταποκρίθηκε μια χαρά.. δεν άκουσα αντιρρήσεις και σε ορισμένες φάσεις έβγαζε και βογγητά ηδονής που με ανεβάζανε σαν άντρα…
Αξιόλογο το ραντεβού μου με την Bella.. ενδιαφέρεται για την καλοπέραση του πελάτη και το προσπαθεί!.. όσοι θέλουν μια γεύση σοκολατένιας ηδονής συστήνω την Bella… Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2019
Από φάτσα λίγες παραπάνω πληροφορίες?
Είναι μεγαλοπροσωπη ή έχει έστω κάπως γλυκό προσωπάκι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1