Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάνει υπακουα όλες τις υπηρεσίες που άλλες ζητάνε έξτρα, είναι τίμια στο ραντεβού και συμφέρει. Μελαχρινή με σπαστα μακριά μαλλιά, την έχω πάρει από παντού σε τρία ραντεβού. Σας περιγράφω το πρώτο. Η γυναίκα ενός όχι και τόσο άντρα που γαμαω σταθερά είχε πάει παραμονή πρωτοχρονιάς στους γέρους της με το παιδάκι της. Είχα σκίσει το μουνι της από τα Χριστούγεννα μέρες σερί, μέσα στις γιορτές 10 φορές. Είχα μείνει μόνος σπίτι με τα κιαλις, οπότε έσκασε μια αγγελία με την Άννα στα 4. ΤΟ ΣΤΉΣΙΜΟ της μου άνοιξε την όρεξη, οπότε με λίγα SMS την έκλεισα για την ημέρα της αλλαγής του χρόνου, αφού η δικιά μου έλειπε. Όταν την κερατωνω έχω τύψεις, όμως έχουμε μεγάλη σχέση, αφού ο σύζυγος της είναι αδερφή και την αφήνει με το παιδάκι μόνη της. Τεσπα, σκάει η Άννα ξημερώματα μετά από γλέντι που είχε ξεκινήσει από το απόγευμα της παραμονής. Αμέσως έχωσε τη γλώσσα της και με φιλαγε. Φυσική συστολή και χαμηλά τα μάτια της, υπακουη απόλυτα. Ανεβήκαμε στο διαμέρισμα μου όπου την άνοιξα με τα δάκτυλά μου καθώς με εγλυφε αριστοτεχνία δεξιοτεχνία αρχιδια; καμία σχέση με επαγγελματία!!! 100% ποιοτικό γκόμενά τσιφσα πιτσκα και μετά όλο κωλο, αν αλ άτι η γκόμενα. Στα τέσσερα για σκληρή χρήση όπως μόνο ο Ιβλης ξέρει και μπορεί. Απόλυτα υπακοή σε pse τάση γαμω τα πορνολεξικα μου μέσα. Νταξ, δεν περιμένω πότε καλύτερη από τον έρωτα μου, όμως η Αννουλα περνει άριστα. Παρεπιπτοντως το ξεφτίλισα το θέμα, όμως περάσαμε σούπερ. Επανέρχομαι σύντομα με ακόμα μια κριτική για τις τέσσερις που γαμαω αυτή την περίοδο. Σόρι. Τα λέμε. Καλό βόλι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
!blis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.916
Πόντοι:
3.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, gari10, malkotto_94 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2019
Καλη περιπτωση φαινεται. Μπορεις να μου στειλεις το τηλ της ?
18 Οκτωβρίου, 2019
καλημερα μου στελνεις το τηλεφωνο της σε παρακαλω
18 Οκτωβρίου, 2019
Τηλέφωνο αν γινεται?
18 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπαινεις www.lovelist.com.gr Αναζήτηση Άννα το τηλ τελειώνει σε 590
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4