Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χωρίς να μπορώ να ηρεμήσω τον τελευταίο καιρό βλέποντας τις φωτογραφίες της Flori αποφασίζω να πάρω ,δεν έχασα και η καταδρομική πήγε σφεντόνα. Η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες , αφαιρώντας την λάμψη τους και βάζοντας 2-3 κιλάκια παραπάνω. Για κάποιο λόγο είχα την εντύπωση ότι ήταν ψηλή (δεν ξέρω πως μου ήρθε αυτό Μαλακία) είναι στο 1,6 με βυζαρες σιλικονατες ,άψογης ποιότητος, γυμνασμένη και πεντακάθαρη.Πρόσωπο φωτογραφιών , υποδοχή με πολύ όμορφα εσώρουχα, διακριτικά βαμμένη και μοσχομυρισμένη.περιποιητική προσφέρει νερό και χαμογελά συνεχώς.τα Αγγλικά καλά και στον αγώνα δίνει πόνο. μου άρεσε η πίπα της, ρουφάει καλά , το μουνάκι της πολύ μοσχομυριστό ,δέχεται δάκτυλα , είναι στενό, δεν το βρήκα να υγραίνεται εύκολα, αλλά λόγω στενότητας και πόζας (της αρέσει να βλέπει να την Κατσικογάμης μου άρεσε πολύ. οι πόζες της είναι άψογες και δεν διαμαρτύρεται σε αγριάδες και σε εναλλαγές.Ο κώλος της στο ύψος του και ωραία αίσθηση στο χούφτωμα όπου δέχετε και δάκτυλο !!Προσκύνημα Πέρασα καλά και εκτονώθηκα με πολύ ένταση Ναι!. Θεωρώ ότι αξίζει , δουλεύει για τα χρήματα, μιας και είναι τρελό Fashion victim, οπότε το κάνει καλά μπας και τσιμπήσει και κανένα μενταγιόν! Δοκιμάστε την Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2019
Πολύ καλό μουνί manΚουλ
Μπράβο σοτ εύγε! Καλή επιλογή!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1