Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πολύ καιρό απουσίας από τον πληρωμένο έρωτα ενέδωσα στην Τζούλια .
Οι φωτογραφίες της με εξιτάραν με τους τεράστιους βυζους κ το έκφυλο πρόσωπο της.
Παίρνω το γραφείο κ ρωτάω για Τζούλια κ αφού μ δώσαν το οκ έκλεισα ραντεβού στο γνωστό ξενοδοχείο .
Ανοίγει η πόρτα κ βλέπω την Τζούλια , χειλαρες, βυζαρες , όλα πάνω της είναι μεγάλα ακόμα κ τα μάτια .
Φιλάκι στο στόμα συστηθήκαμε είπαμε δυο τρεις κουβέντες περί καιρού κ ζέστης κ βουρ για μπανάκι .
Βγαίνοντας είδα την Τζούλια να μ ορμάει κ με φιλάει ασταμάτητα ανάσα δεν έπαιρνα , βγάζει το σουτιέν κ αποκάλυψε τις βυζαρες της , Παναγία μ τεράστιες κ αν δεν κάνω λάθος φυσικές .
Όρμησα σαν πεινασμένος να τις φάω , μετά αυτή άρχισε την πίπα , ωραία υγρή στην αρχή με χέρι μετά χωρίς .
Έλα μου ντε που δεν σταματούσε , λισσαρα εγλυφε μπάλες κ την γύρο περιοχή , την σταματάω γιατί ήμουν έτοιμος για να τις τα δώσω στο στόμα.
Αφού μου έβαλε λάστιχο την ξάπλωσα κ αρχίσαμε , πάλι φιλιά βογκητά , αλλάξαμε στάση στα 4 κ άρχισε το σφυροκόπημα εκεί η Τζούλια γούσταρε κ άρχισε να φωνάζει εγώ δεν άντεξα κ πολύ κ έβγαλα το προφυλακτικό κ της τα έδωσα στο πρόσωπο κ λίγο στα μαλλιά .
Μπανάκι κουβέντα με κέρασε κ μια φαντα .
Καλό παιδί με καλό χαρακτήρα στο διάλειμμα.
Ξεκινήσαμε για δεύτερο γύρο αλλά δεν τελείωνα με τίποτα κουράστηκα έγινα μούσκεμα κ το σταμάτησα .
Μπανάκι κ με ένα δυνατό γλωσσόφιλο με αποχαιρέτησε .

Κλείνοντας να πω ότι η Τζούλια είναι μια γυναικάρα (για μένα) που γουστάρει αυτό που κάνει αρκεί να της φερθείς καλά κ θα στο ανταμείψει κ με το παραπάνω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
618
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, chris1955 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού