Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η τριλογία Κιμ ( Εξωτική Μελαχρινή ) Σαντρα ( κλασική ξανθιά ), Εβελιν ( Καστανή ) είχε κλείσει αλλά η ακόρεστη μαλακία που με δέρνει με τις γυναίκες και κατά καιρούς καταλήγει στο να τις παίρνω όλες σουβλάκι δεν είχε κοπάσει.

Και χαζεύοντας τις κοπέλες του Glamour μου έκανε εντύπωση η έκφραση της Αντζέλικα στην βασική της φωτογραφία.

Σαν να με προκαλούσε ένα πράγμα αυτή η ''αλλόκοτη'' έκφραση. Και στις προκλήσεις έχω μάθει στη ζωή μου πάντα να απαντώ.

Λιγες ώρες αργότερα έμπαινα στο Αριστον.

Η Αντζέλικα είναι Ρωσίδα. Ξανθιά γύρω στο 1,60 με ωραίο λεπτό αλλά σχετικά πλαδαρό σώμα για αυτό και το 7 στο σώμα. Γύρω στα 28-29 την έκανα.

Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό πάνω της είναι τα μάτια της που έχουν ένα απροσδιόριστο γκριζο μπλέ πράσινο χρώμα, και είναι ιδιαίτερα εκφραστικά. Επιπλέον δεν έχει γεμίσει το σώμα της μελάνια με αυτά τα μαλακοταουάζ στα οποία άλλες επιδίδονται.

Αγγλικά πολύ καλά, για αυτό και το 9 στην επικοινωνία. Χαμογελαστή ευγενική και πρόσχαρη σε κάνει να νοιώσεις εύκολα οικοιότητα μαζί της και αξίζει το 9άρι στη γενική συμπεριφορά.

Το δυνατό της σημείο είναι οι υπηρεσίες. Δυνατό στοματικό, πολύ καλή ανταπόκριση στις πρωτοβουλίες μου, σωστά στησίματα. Ιδιαίτερη αναφορά αξίζουν οι ωραίες αληθινές κραυγόύλες της που σε συνδυασμό με τους μορφασμούς του προσώπου της και τις ωραίες ματάρες της, στο ιεραποστολικό μου άφησαν μια πολύ ωραία ανάμνηση ώς επίγευση της όλης συνάντησης.

Δυο γύροι με μικρό social ανάμεσα.

Αν σας αρέσουν οι φυσικές ξανθές με λεπτό σωματότυπο και καλές υπηρεσίες είναι μια πολύ καλή επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.315
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS, TOMCRUISE και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2019
Για να το λέει ο mindreader μπήκε στην λιστα
review reaction 1 hornyasfuck
14 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ φίλε !
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2