Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31985
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Aν και υπήρχανε και άλλα μωράκια που με αρέσανε προτίμησα να κλείσω ραντεβού με την Εύα που την ξανά πήρα τον Αύγουστο και πέρασα πολύ ωραία… Στην ώρα της ήρθε στο ξενοδοχείο μου και με θυμήθηκε αμέσως… Πέρασε στο δωμάτιο της πρόσφερα ένα ενεργειακό αναψυκτικό και χωρίς να έχουμε πάγο να σπάσουμε είπαμε δυο – τρείς κουβέντες και πήγε για ντουζάκι… Βγήκε γρήγορα από το ντουζ και ήρθε αμέσως στην αγκαλιά μου κολλώντας τα χείλη της πάνω στα δικά μου… Δίναμε γλωσσόφιλα αβέρτα και τα δάχτυλά μου παίζανε με την κλειτορίδα και τα φουσκωμένα μουνόχειλα της που θυμάμαι ότι με έκαναν και τότε εντύπωση… Πρώτη και σημαντική στάση το 69… πίπα επαγγελματική με δυνατά ρουφήγματα, πάρσιμο μέχρι το λαιμό , χάιδεμα τα αρχίδια και μπόλικα σάλια!... Το μουνάκι της ήταν άτριχο και υγρό, της αρέσει το γλειφομούνι και η μαλακία και τα απολαμβάνει… τα απολάμβανα και εγώ μέχρι που ξεχείλισα από καύλα μαζί με το στοματάκι της Εύας … Ακολούθησε ένα μικρό διάλειμμα και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος με τονωτική πίπα , πέρασμα του προφυλακτικού και ξεκίνησα με ιεραποστολικό πεσμένος επάνω της. Έπειτα την γύρισα στα πλάγια όπου και τελείωσα μέσα της. Όπως είπα και στην προηγούμενη κριτική μου η Εύα μπορεί να είναι μικρή στην ηλικία αλλά είναι πεπειραμένη, ξέρει τι θέλει , ξέρει τι προσφέρει και το προσφέρει ευχάριστα.
Άλλη μία ώρα πέρασε ευχάριστα και ηδονικά με την Εύα , η κοπέλα για εμένα είναι εγγύηση ευχαρίστησης είναι καυλιάρα και συμμετέχει με βογγητά και κραυγούλες …
Αν δεν χαρακτηριστεί η επανάληψη δεσμός θα την ξανά πάρω στο μέλλον…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, pannap, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού