Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 18 10
Call-Girls 25816
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εξηγώ τον τίτλο. Ναι, η Margo είναι μία ξανθιά γκόμενα, ψηλή, με γεμάτο κορμί (όχι χοντρή) που στο πέρασμά της μάλλον θα γυρίσει κεφάλια. Θα γυρίσει κεφάλια, αλλά δεν θα σπάσει αυχένες. Ο λόγος είναι, ότι το πρόσωπό της είναι ο ορισμός της девушка, ναι μεν γαλάζιο μάτι, μακρύ ξανθό μαλλί, ότι μας λείπει δλδ στην ψαροκώσταινα κλπ, αλλά στρογγυλό και με μαγουλάκια. Το κορμί είναι οκ για την ώρα, αγύμναστη όμως και όταν βγουν τα έξυπνα ρούχα και εσώρουχα, συναντάς την χωριατοπούλα από το βέλγιο. Δεν έχουμε περίπτωση ποδάρες, κορμάρα, τα σαγόνια να φεύγουν πάτωμα κλπ, αυτά δλδ για τα οποία έκλεισαν πολλά σπίτια πριν μερικά χρόνια στην Ελλάδα, όταν κατέρευσε το εργοστάσιο του λένιν (και εμείς κρατήσαμε ανοιχτές μέχρι και σήμερα τις αντιπροσωπείες). Συμπεριφορά οκ, αγγλικά οκ, σεξ καλό μεν, αλλά σεξ 5ήμερης. Δεν ιδρώσαμε, δεν κουραστήκαμε, δεν τρελλάθηκα κιόλας. Δεν έχω παράπονο, αλλά την ξέχασα στο μισάωρο και κάλεσα άλλη κοπέλα! Οεο! Επανάληψη όχι για εμένα και ένσταση κύριοι, γιατί περίμενα πολλά περισσότερα από τις κριτικές που διάβασα. Θα μου πείτε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Θα συμφωνήσω, αλλά ας υπάρχει και η διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.285
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AmoKomA, casadi, Iso13 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2019
Jack διαβάζοντας την κριτική σου , μάλλον θα πρέπει να συμφωνήσω με αυτά που γράφεις στο έπακρον.Σίγουρα σε εμένα έπιασε πολύ υψηλή απόδοση στον αγώνα συνεπώς λογικό είναι την επόμενη μέρα να ήμουν ακόμη "ενθουσιασμένος" γράφοντας την κριτική μου αλλά σκεπτόμενος την δική μου συνάντηση τώρα μάλλον και εγώ δεν θα ξαναέπαιρνα. ίσως δεν θα πρέπει να περιμένουμε λίγο πριν γράψουμε κάτι για να είμαστε αντικειμενικοί αλλά από την άλλη δεν θα είναι η ενημέρωση έγκαιρη...Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1