Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο, μέχρι που έφυγα, νόμιζα ότι βλέπω replay το ραντεβού του feragamo. Διαφωνώ σε κάποια σημεία μαζί του (λεπτομέρειες), αλλά η γενικότερη εμπειρία με την Mila είναι όπως την περιγράφει ο feragamo. Μιλώντας πάντοτε για milf, εμένα μου άρεσε η φατσούλα της, έχει κάτι από στάη θα τολμήσω να πω (πιο σκούρα μάτια όμως), το κορμί είναι ταλαιπωρημένο κάπως αλλά πάνω στις γόβες ξεσηκώνει (αυτές τις κόκκινες που έχει και στις φωτό, τις οποίες δεν αποχωρίζεται ούτε στο ντους θα πω υπερβάλλοντας). Στον αγώνα είναι ακούραστη, έμπειρη πολύ και ναι ειδικά στην πίπα δίνει ρέστα η γκόμενα. Με έβγαλε τελείως νοκ άουτ στο μισάωρο. Αγγλικά καλύτερα από το απαιτούμενο της περίστασης και συμπεριφορά κλασσική ουκράνα, όπως λέει ο feragamo. Εγώ δεν την ξενέρωσα όμως στο τέλος, την άφησα με την ελπίδα! Ναι!Ναι! Επανάληψη μόνο σε περίπτωση έλλειψης άλλης δυνατής λύσης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, chris1955, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2019
Αδέρφια δεν νομίζω αλλα τριτοξαδερφα μπορεί να παίζει !!!
Απλά δίνουμε βάση κ γράφουμε για τις εργαζομενες σε συμπεριφορές κ προγραμμα για να βοηθάμε κ τους υπόλοιπους .
Α κ η milla στέκεται ακόμα καλύτερα σε duo ...
14 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλτατοι εμενα αυτο που μου αρεσει στην Mila ειναι η σταθερη αποδοση της.αβυσαλλεο σεξ με τρελη πιπα ωστε ολοι μας περιγραφουμε τα ιδια σχεδον.αυτο για εμενα ειναι μεγαλο ατου σε ενα cg.Επισης να πω ευχαριστω και στους 2 σας, για τις παντα εγκυρες κριτικες σας Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2